Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálunk rosszul? Mit...

Bogyo110 kérdése:

Mit csinálunk rosszul? Mit tegyek másként?

Figyelt kérdés
kérdésemet feltettem már egyszer de helyzetünk változatlan!5 hósak vagyunk 6 hetes kora óta átaludta az éjszakákat este 8-tól reggel hatig egészen az elmult két hétig azóta 2-3 naponta felébred pontban 2:15 .-kor meg kell etetnem 180ml tápival(születése óta tápos)mert máskülönben nem alszik el probáltam teával vizzel döcölgetéssel csak a kaja segitet és utánna alszik reggel 6,.ig!a napunk igy néz ki !3.5 hós kora óta hozzá téáplálunk és 4 óránként eszik !6.30 180ml tápi 10:30 egy üveg üveges gyümi sinlacal keverve mert simán nem is lakik jól 14:30 egy adag tejpép majd 7-kor 180ml tápi és ezután alvás volt reggel hatig de akkor most mit csináljak hogy ne most szokjon rá az éjszakai alváshoz?Megoldás van vajon vagy majd az idő?
2011. júl. 5. 13:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
jó akkor probálkozunk aztán majd meglátjuk köszönöm mindenkinek még jó hogy vagytok itt nekem!
2011. júl. 5. 14:35
 12/13 anonim ***** válasza:

Én a 14.30-as etetéskor adnék tápit és este a tejpépet vacsira egy kis tuninggal(gyümölcs).

Az talán jobban eltelítené.

6 hós kiscsaj anyuja

2011. júl. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A tízórai csak gyümi legyen vagy desszert, ezek azért desszertek mert nem kell hogy annyira telítsenek, csak két étkezés közé kell betenni hogy kibírja a baba a 4 órát pl. Tehát a reggeli etetés után 2 órával adj neki csak gyümölcsöt és ne 4 órával főétkezésre, mert ahoz az már kevés. És minden főétkezés után 2 órával adj neki valamit, gyümi, rízspép. Így kibírja a 4 óránkénti etetést és meglesz a napi többszöri evés.
2011. júl. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!