Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi csinálunk valamit rosszul...

Mi csinálunk valamit rosszul az altatással?

Figyelt kérdés
Napközben van a gond. Szopi, utána fent van kb. fél órát, akkor elkezd felpörögni, a lábával egyre gyorsabban rugdos, hangosan "kiabál", nyöszörög, a szája kezd lefelé görbülni és ha ásít néha, ekkor felvesszük, hogy aludjon el, de akkor az esetek többségében elkezd nagyon sírni, úgy alszik el nagy nehezen. Túl korán vesszük fel? Vagy túl későn? Hogy kellene? Volt valakinek hasonló tapasztalata a babájával? 2 hónapos a kisfiunk.
2010. ápr. 3. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!


De, jól érzed! az álmosságtól van bizony ! ugyanez a helyzet nálunk is, pedig már nagyobb. Ha sír, ha nyüszög ,ha kapálódzik-és közben ásít, tudom hogy álommanó jött, csak birkóznak még egymással:) Én ilyenkor azt tettem régen, hogy be a babakocsiba és ringattam, most a hátára fektetem a nagyágyon és simizem, míg megnyugszik. Cumi is segíthet.

2010. ápr. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A babakocsit nem tudom felhozni, de amikor sétálunk, abban nem tud mélyen elaludni. A cumit meg kell támasztani a szájában, azzal már próbálkozunk. Kiesik a szájából, de utána kéri és csak tartogatja, nem cumizik vele.
2010. ápr. 3. 11:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Amikor sír, akikor már késő. A rugdosása, a nyöszörgése már a jele annak, hogy kell neki valami. Valószínűleg egy kis dédelgetés.


Egy próbát megér, hogy korábban vegyétek ölbe és ringassátok el, ne várjáűtok meg, amíg a frusztrációtól sírni kezd.

2010. ápr. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak olyan keveset van fent és először úgy tűnik, hogy tetszik neki a forgó, vagy amit épp néz, szopi után max. 20-30 percet van fent és mindig alszik 2 étkezés között.
2010. ápr. 3. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!