Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon meg vagyok ijedve,...

Nagyon meg vagyok ijedve, nagy baj ha még nem fordult hasról-hátra vagy hátról-hasra?

Figyelt kérdés
Babám tegnap töltötte be a 16.hetet,de még nem fordul sem oldalra sem hasról-hátra,legfőképpen azért mert amint hasra teszem teli torokból üvölt,próbáltam már puha plédet tenni a hasa alá,minden alkalommal,próbálok vele a földön játszani,de nem nem viseli el,csak hanytt akkor viszont akár fél óráig is elnézegeti a játékait,megfogja és akár le is tudja szedni.De nagyon meg vagyok ijedve,hogy nem fordul,nem akar fordulni,ha segítek neki egy lazább mozdulattal,akkor hasrafordul,de akkor ugye hason elkezd sírni,akkor visszafordítom.Jajj mit tegyek?Vigyem orvoshoz?A nagyobbik gyerkőcöm,már 3.5 hónaposan forgolódott.
2011. júl. 5. 14:04
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! akkor nem viszem orvoshoz és igyekszem minnél többet hasra tenni,hátha egyszer rákap az ízére és utána megfordul.:)
2011. júl. 5. 15:03
 12/14 anonim ***** válasza:

Minden baba más, ne hasonlítsd őket egymáshoz.

Az én lányom betöltötte a 6.hónapot és csak most kezdett rájönni, hogy milyen jó móka a forgás.Már megy neki így is, úgy is.

Ő sem szeretett korábban hason lenni és a hátáról is csak kemény felületen tudott hasra fordulni, de megedzette magát.

Bár a hasról hátra még most sem mindig jön össze, mert szegényem nem jön rá, hogy hová tegye a kezét, hogy át tudjon fordulni.

2011. júl. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Na, akkor mi vagyunk a sorstársak, mert az én kisfiam (ő is pont 16 hetes) se forog. Ha olyan kedve van, oldalra fordul, röhög közben, de nem sokáig csinálja. Hason repülőzik, emelgeti a fejét, de még csak kísérletet sem látok a fordulni akarásra. Egyébként minden másban nagyon ügyes, úgyhogy nem izgatom magam.

Szerintem most "agyra" gyúr.... :P

2011. júl. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor megnyugszom..valószínű azért paráztam be ennyire mert az első sokkal hamarabb csinált mindent.
2011. júl. 5. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!