Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányomnak nem kaptam meg a...

Kislányomnak nem kaptam meg a disney sorozat néhány darabját, lennél kedves megnézni az újságárusodnál van-e maradék?

Figyelt kérdés
Kék borítós 990,- ft-os könyvről beszélek, 1,2,3,6,12-es hiányzik. Postaköltséggel fizetném ki.
2011. júl. 6. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Kicsit pontosabb leírást tudnál adni? Pl. valami konkrét Disney-meséről szól?

[link]

[link]

2011. júl. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Du megnézem neked!
2011. júl. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

[link]


Erről a sorozatról van szó.

2. válaszolónak: köszönöm


Állítólag, ami nem kelt el, visszavitték, és bezúzták őket, de hátha valamelyik újságosnál még van!

Köszönöm!

2011. júl. 6. 16:05
 4/10 anonim ***** válasza:
2011. júl. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is megnézem neked holnap, úgy is megyek újságoshoz. Viszont ez micsoda pontosan? Könyv vagy újság? Esetleg olyan könyvesboltban nem lehet kapni, ahol használt dolgokat árulnak?

Nézz körül vaterán, teszveszen, egyéb netes "zsibvásáron" hátha legalább egyikre másikra rábukkansz!

2011. júl. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szia. a közelünkben sajnos nincsen újságos, de ha nem sikerül beszerezni írj a kiadónak. ott biztosan van nekik pótpéldányuk.
2011. júl. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A verdák 2-t láttam ma a postán. Küldjem?
2011. júl. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a segítségeket. Igen, ez könyv, használt boltban nem lehet kapni, hiszen most kerültek piacra. Tesz-veszen, vaterán nézem, de egyelőre olyanokat találok, ami nekünk is megvan. Kiadótól nem lehet rendelni, megkérdeztem, ott már nincs, bezúzták a maradékokat.

A Verdák 2-t csak azért nem kérem, mert abból az első rész megvan, az elég, pont ezért nem írtam a sorszámát, de nagyon kedves vagy, köszönöm!

2011. júl. 7. 14:29
 9/10 anonim ***** válasza:

Nézd meg! Szerintem tetszeni fog! :D


[link]

2011. júl. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket, aranyos vagy.
2011. júl. 21. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!