Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatás után csomó maradt a...

Szoptatás után csomó maradt a mellembe, próbáltam kifejni a maradék tejet, de a csomó nem tűnt el, mit csinálják?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 07:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Meleg zuhanyt vegyél, vagy én pl. hajszárítóval melegítettem, mialatt masszíroztam és fejtem, de egyébként többször tedd mellre a babádat a melegítés után, mert ő sokkal hatákonyabb :)))
2010. dec. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fejjél rendszeresen, akkor el fog mulni.Nekem is van néha reggel s aztá estefele mikor már tőbbet eszik és közbe fejjem is elmulik.
2010. dec. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem mellgyulladás után maradt nagyon sokáig csomó a mellemben, tényleg masszírozni kell, és jól kifejni. A masszírozáshoz (mert szárazon nem jó) a babám popsikenőcsét használtam, mert az elég zsíros, és lefelé(a bimbó felé) irányuló, körkörös mozdulatokkal kell jól szétmasszírozni a csomókat. Minden jót és boldog ünnepeket!
2010. dec. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha már kifejted, és nem jön semmi, akkor az csaka helye a mellgyulladásnak, pontosabban épp gyógyul. nekem az vált be ilyenkor, hogy szoptatáskor állával a csomó felé etettem a babám, és a problémás mellel kezdtük. időbe telik hogy elmúljon (néha 1 szopi is elég, de volt már 1 hét is!).
2010. dec. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
masszírozd ki a csomót!
2010. dec. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a massszírozástól is lehet a csomó, csak angyon finoman szabad masszírozni! inkább simításnak nevezném.
2010. dec. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az elektromos mellszívó eltűntetni a csomókat. A masszírozás fájdalmas és hatás nélküli.
2022. jan. 16. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!