Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalatok normális viselke...

Tapasztalatok normális viselkedés?

Figyelt kérdés

19 hónapos fiam ha izgatott vagy örül vminek, akkor majdnem ugrál közben jár a keze is és néha sikongat ez normális? Első gyerek. A védőnő szerint nem kéne örülnie csak nyugodtan tudomásul venni a dolgokat ha pl. meglátja az apját síkit ha pl. lát egy buszt akkor teljesen jár keze lába, amúgy édes okos gyerkőc valakinek van hasonló? és eddig ha mérges volt engem harapott most a saját kezét

köszönöm


2011. júl. 6. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:

A védőnőd hülye. Teljesen normális ha meglát valami újat, vagy érdekeset akkor örül neki, és kimutatja az érzéseit. Nem kell még úgy viselkednie mint egy felnőtt.

A férjem unokaöccse aki 3 éves, ugyanezt csinálja, remeg keze-lába ha pl megörül egy játéknak.

2011. júl. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most lesz 2 éves a kislányom és ő is csinál ilyeneket, ha nagyon örül. Ez szerintem normális!

A harapást viszont meg lehetne próbálni átformálni vmilyen kevésbbé agresszív indulat-levezetésbe.

2011. júl. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

jaj, nagyon köszönöm lányok..:) már úgy aggódtam

egyébként nem erősen harapja a karját csak egy picit aztán kész

2011. júl. 6. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!