Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalatok, normális...

Tapasztalatok, normális viselkedés?

Figyelt kérdés

fiam 20 hónapos és ha szólítom a nevén csak 100adjára fordul oda még azt szokta csinálni, hogy nem is néz rám, csak azt mondja: he

amúgy kedves, mindent értő baba

ennyire el lenne foglalva?most voltunk az ikeában és ott is ha a szülő szólt még a 8 éves sem figyelt

első gyerek , aggódom


2011. júl. 12. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Az elején azt hittem értem,de a végén mi köze a kérdéshez a 8 évesnek az Ikeában?
2011. júl. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak érdekli a világ, az sokkal fontosabb most neki. Ne aggódj, majd elmúlik. :)
2011. júl. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
(Off: ezt a nyolcéves az ikeában nekem se tiszta...)
2011. júl. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ja, hát annyi, hogy éppen egy 8 éves lánykának vagy ezerszer szólt az anyja és ő sem figyelt

ezért picit megnyugodtam, hogy talán nincs nagy gáz:)))

köszi azért:)))

2011. júl. 12. 20:08
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem azert irta, mert az IKEAban latott egy 8 evest, aki ida sem rittyentett a szulore, es fel, hogy ra is ez var.

Kerdezonek irom: ne aggodj, egy 20 honapost ne hasonlits egy 8 evessel, biztos valtozik majd, csak legyel kovetkezetes.

2011. júl. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy a 3 évesem is ezt csinálja, idegbajt kapok tőle, mert a normál hangot nem hallja meg, kivéve, ha azt mondom, hogy csoki, mert azt suttogva is, ha meg kiabálok, akkor meg sír. A kicsi egy éves rögtön figyel a hangomra, ő nem szórakozik velem. Szerintem a nagy feszegeti a határait. Ha 8 éves nem figyel, az már gáz szerintem.
2011. júl. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak próbálgatja, hogy mi van, ha nem figyel. Nálunk úgy van, hogy ha a lányomnak szólók, és nem figyel, akkor azt szoktam neki mondani, hogy "szelektív süket", arra mindig odanéz :D......eddig legalábbis, de lehet, hogy azért, mert még nem szokta meg annyira, mint a nevét.

De hidd el, normális viselkedés, még az is, ha azt mondod, hogy nem szabad, és ő akkor is csinálja.

2011. júl. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez az én tapasztalatom, nem biztos hogy ugyanez van a te babáddal is de leirom!


Szóval, volt párom tesójával volt ilyen. Szólitotta az anyós, de nehezen hallotta meg. Elvitte egy hallásvizsgálatra és kiderült hogy az orrmandulája (?) nagyobb és igy az egyik fülére a gyerek félig süket volt. Kiműtötték neki és utána rendesen hallott! Nem akarlak megijeszteni én csak leirtam hogy vele mi volt...!


Nekem eszembe nem jutott volna elvinni a gyereket egy hallásvizsgálatra.

2011. júl. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!