Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek jó ez? Jót tettem...

Szerintetek jó ez? Jót tettem ezzel magamnak, babámnak?

Figyelt kérdés
Babám apukájának kicsit engedtem és most megbeszéltük, hogy jó lenne nekem, ha naponta 1-2 órát a kicsivel lenne, mert mostanában mindig akad olyan dolgom, amit egy 7 hetes mellett nem tudok csinálni..
2011. júl. 6. 20:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzed, hogy szükséged van egy kis időre a dolgait elvégzéséhez vagy egy kis kikapcsolódásra, akkor mindenképpen jót tettél magadnak.

A baba pedig megszokja az apját is, és egy apának is szükséges, hogy a gyerekével legyen.

2011. júl. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Amúgy elfelejtettem írni, hogy idáig nagyon elfogult voltam a kicsi apukájával kapcsolatban. (:
2011. júl. 6. 20:34
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem kommentálóhoz!

Ez természetes...előbb vagy utóbb muszáj elengedned pár órára a kicsit...

És nézd a jó oldalát: szokja az apukáját! :)

2011. júl. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
63%
Nálunk apa is ugyanúgy foglalkozik a gyerekekkel ha otthon van mint én. Nálatok meg kell beszélni, hogy napi 1-2 órát foglalkozzon a saját gyerekével?
2011. júl. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
47%
külön vagytok az apukától? de akkor is, engedélyt kell kérnie, hogy a saját gyerekével lehessen? de furcsa! nálunk természetes, hogy pont úgy az ő gyereke mint az enyém
2011. júl. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Igen, idáig hétvégente volt a lányával, de most besegít, mert párommal szeretnénk több közös időt. (:
2011. júl. 6. 22:09
 7/19 anonim ***** válasza:
62%
ja, így már akkor értem. de mint írtam, pont úgy az ő gyereke is, szóval igen, jól tetted, hagy legyenek együtt, ti meg élvezzétek ki azt az egy két órát! :)
2011. júl. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönjük
2011. júl. 6. 22:19
 9/19 anonim ***** válasza:
62%
Sztem is jól tetted. A babának is szüksége van az apukájára. A kötelék úgy alakul ki, ha Ő is foglalkozhat vele. Végül is neki is ugyanúgy a gyereke.
2011. júl. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%
na én vagyok az ellentábor én nem értek egyet.egy hét hetes gyerekről beszélünk,akinek az anyja mellett a helye.én biztos nem adnám oda minden nap az apjának csak azért,hogy a pasimmal több időnk legyen kettesben.igen,az apja joga van hozzá,de hét hetes,az a gyerek.
2011. júl. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!