Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek jó ez? Jót tettem...

Szerintetek jó ez? Jót tettem ezzel magamnak, babámnak?

Figyelt kérdés
Babám apukájának kicsit engedtem és most megbeszéltük, hogy jó lenne nekem, ha naponta 1-2 órát a kicsivel lenne, mert mostanában mindig akad olyan dolgom, amit egy 7 hetes mellett nem tudok csinálni..
2011. júl. 6. 20:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

7 hetes a babád, aki nem is a párodtól van? Huh, kicsit zavaros...

Egy 7 hetes gyereknek szerintem az anyja mellett a helye, nem most akarj romantikázni a pasiddal. Persze én is foglalkozom magammal, vagy mással amíg férjem babázik, de nem hagyom magára órákra és nem megyek otthonról órákra. Nem is esik jól a kislányomtól távol lenni hosszabb időre...

2011. júl. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
97%
Magadnak jót teszel, de a babádnak nem biztos...most Ő az első, nem te:(
2011. júl. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
85%
Ne haragudj, de nekem leégne a bőr az ARCOMRÓL!Belegondoltál abba, hogy még milyen pici az a baba? Amúgy meg szerintem egy 7 hetes csecsemő mellett még ugyanúgy lehet romantikázni, pl. amikor alszik, mert ilyen korban még szinte csak alszanak a babák. Ne mondd már, hogy nem tudod megoldani a pasizást máshogy! Félre ne érts, nem bántani akarlak, csak számomra elképzelhetetlen, hogy egy ilyen pici babát akár csak 1 órára is magára hagyjak. Most szültél, az lenne a normális, ha 24 órából 25-öt akarnál vele tölteni!!!!!
2011. júl. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
97%
7 hetes és más párod van,Te aztán gyors vagy,hogy csináltad?Egy ekkorának az anyja mellett a helye,a gyereknek a rezzenéseit csak az ismeri jól,aki együtt él vele.Lesz még ideje megismerje az aput.Most úgysem fogja fel.
2011. júl. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
83%

Én csak azt nem értem, ugyan mi baja lesz egy 7 hetes babának attól, ha 1 órára az apja foglalkozik vele.


Mi együtt vagyunk a férjemmel, de kb. a kicsi egy hónapos korától naponta legalább egy órára övé a kicsi.


Ilyenkor én vásárolni mentem, főztem, posta, stb, kád víz, fodrász, hasonlók. Akkor most nekem is égjen le a pofámról a bőr? A babám a nap fennmaradó 23 órájában így is velem volt, és az apjának is szüksége van rá, hogy vele legyen - végtére is náluk most alakul a kötődés.

Hiszen csak egy óra, és AZ APJA, könyörgöm. Ne legyetek már ennyire elvakultak.


Kérdező, mivel a babád apja nincs veletek, nyugodtan engedd, hogy naponta egy órát foglalkozzon a kicsivel. Ez neki is és neked is jót tesz.

2011. júl. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Az szerintem egészen más mikor a gyerek apjával együtt él valaki,és úgy hagyja a kicsit az apjára.
2011. júl. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

13:47-es!


Igazad van, de a Kérdezőnél azért más a helyzet, ott az apuka nem él együtt a babával, hanem egy új pasi van a képben. Az anyuka azért "passzolná" le a gyereket, hogy az új párjával romantikázzon. Szerintem ennek nem így és nem most van itt az ideje.

Az megint más, hogy anya-apa-baba együtt él, apa hazajön a munkából és átveszi a babát amíg anya vacsit főz, vagy hajat most, vagy elszalad valahová.

2011. júl. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
58%

szerintem az a jó ha minél hamarabb rájön, hogy nem csak te vagy a világon. nem lesz semmi gond ha az apjával tölt 1-2 órát, egy ekkora baba úgyis 3 óránként eszik (NÁLUNK!sőt 4 már) semmi baj nem lehet, ha még viszel lefejt tejet akkor miért ne?

Ne foglalkozz a lehurrogással.

Nekem is jólesett amikor ekkora volt a babám ha az apja aludt vele és én pl alhattam, mert ugye az első hetek elég nehezek.


Annyit még elmondanék a sok szuperanyának, hogy ha majd a kimerültségtől égve felejti valaki a tűzhelyet és leég a ház akkor is a baba lesz a legfontosabb és egy órát sem tölthet az apjával? gondolkozzatok már!

2011. júl. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
53%

13.47-es vagyok, és nem értem a különbséget:(


Az nem baj, ha lepasszolom a gyereket egy olyan apának, aki velünk él, de az igen, ha egy olyannak, aki nem? Nem teljesen mindegy?


Vagy egy olyan apa, aki nem él velünk, kevesebb jogot formálhat arra, hogy egy órát a gyerekével töltsön, mint egy olyan aki velünk él?


Az meg, hogy miért akar egy szabad órát, nem a mi dolgunk. Ha azért, hogy hajat mosson, ha azért, hogy vegyen magának egy ruhát, ha azért, hogy romantikázzon - igazából nem számít.


Apuka elviheti egy órát sétálni (az én párom is vitte, néha két órát csavarogtak), akkor már az sem jön számításba, hogy ott lakik-e.

2011. júl. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!