Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos fiam elalszik ugyan...

4 hónapos fiam elalszik ugyan magától, de nagyon sokára. Ez így jól van, hagyjam, vagy próbáljam gyorsabb elalvásra szoktatni valahogy?

Figyelt kérdés
Nyűgös, fáradt, de megnyugtatjuk vagy kézben, vagy még az ágyában. Ott viszont nem alszik el, csak forgolódik, "körbejárja" a kiságyat, ma pl. 10 óta, majdnem egy órája ezt csinálja, pedig álmos. De nem sír, csak ide-oda dölöngél, nézi a lábait, kezeit, a rácsot... aztán megunja, és elalszik. Ha felveszem, ringatom 5-10 percet, elalszik. Most mi a jobb, ha hagyom inkább magától, akár 1 óráig is tart, vagy ha ringatom kicsit, és hamarabb elalszik?
2011. júl. 6. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem sír és elvan akkor hagyd szerintem, ha kézbe veszed elrontod, hamar megszokja és akkor máshogy nem akar majd elaludni. Én majdnem két évig a kezemben tartva, a szobában fel-le mászkálva altattam a kisfiamat...
2011. júl. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nalunk is ez volt, es en minnel hamarabb el akartam altatni. Most csak kezben alszik el, vagy ha mellett fekszek.
2011. júl. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem ha szépen elvan, akkor hagyd egyedül elaludni.


én lányom is még garázdálkodik az ágyában, kurjongat a játékainak. de örülök neki, hogy egyedül is jól érzi magát. amikor angyon álmos, akkor egyből elalszik amikor leteszem.

2011. júl. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Az én babám is 4 hónapos, pontosan ugyanazt csinálja, mint a tiéd! Én nem piszkálom, ha elvan egyedül is. Ha sírna bemennék hozzá, de amíg nevetgélést hallok, addig csak csendben nevetgélek rajta én is az ajtóban.:-D
2011. júl. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!