Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 és fél hós babát lehet már...

3 és fél hós babát lehet már egyedüli elalvásra szoktatni?

Figyelt kérdés
Kislányom kezdettől fogva karban, újabban pedig szopizás közben alszik el. Ami ugyan nem gáz, de van, hogy nem alszik el, de fáradt, nyűgös, sokáig kell ringatni, ugyanis ha leteszem a kiságyba, nem alszik el sehogysem. Pedig simizem, dúdolok neki, halkan suttogok, de azt is kipróbáltam, hogy egyedül hagyom és figyelem az ajtóból - mégsincs csicsi. Vannak tapasztalatok ezen a téren?
2009. márc. 26. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk én kisebb korában kezdtem. betettem a kiságyba sötétben és ott üldögéltem vele figyeltem. ez ment egy hétig igaz nem sirt csak nézelődött beszélgetett. egy hét után tudta ha kiságy és sötét aludni kell. azóta is ez van. persze előtt cicizik a nappaliban és ugy viszem át az ágyába.
2009. márc. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok! Napközben a levegőn alszik el MAGÁTÓL, (Sokat van kint, de jó tesz) Este mi is karban altatjuk...Egyedül nem hajlandó elaludni vagy csak 20 percet alszik...
2009. márc. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tedd be az ágyba és rövid idö mulva mindig látogsd meg hangoddal nyugtasd .többet tedd be a kiságyba is napközbe hogy tudja az is jó dolog nekem imád a kiságyába lenni így ö el is alszik ott magátol ,kapcsolj fiom zenét
2009. márc. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
szoktatás türelem, sokáig kell csinálni egy nap többszö szánd rá az ídöt
2009. márc. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sok türelem kell hozzá, de menni fog! Ha ugy érzed, hogy a legjobb ha ugy alszik el, hogy sötét vagy nagyonkicsi fény a távolban, mikor már elég álmos kicsit szeretgeted a karodban, ha nyugodt, leteszed lassan hanyadt az ágyába, betakarod, simized a buksiját lassan, persze először csapkod meg fickándozik meg morog hozzá, de nem baj, csinálni kell tovább, 5-10 perc után szépen megnyugszik majd lassacskán elalszik, csak akkor szabad elengedni a kezét vagy a simit abbahagyni, ha már egy ideje egyenletesen veszi a levegőt és mélyebben kezd aludni. A babám hason alszik, de azt nem türi ha igy akarom elaltatni, inkább ha már hanyadt elbóbiskol, szép lassan átforditom. Szóval ragaszkodj ahhoz, amilyen módszert kitalálsz, ha csak nyöszizik közben, ne vedd kiaz ágyból mert kezdődik minden előlről:) csak akkor veszem ujra a karomba, ha nagyon sir és képtelen igy elaludni, de ez ritka eset.
2009. márc. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én attól a naptól egyedülalvásra szoktattam ahogy hazajöttünk a korházból.Ez mára /11hós/annyira jó ha valaki bent van a szobájába nem alszik el,csak ha egyedül van.Utánna bárki jöhet,mehet a szobájába.
2009. márc. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!