Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha nincs tízórai? Akinél...

Baj ha nincs tízórai? Akinél van hogy oldja meg hogy délig 3x eszik a gyerek, délután és este meg 1-1 alkalommal?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy oldjam meg, ezért inkább nincs tízórai.

Reggel 7-8 között reggelire elég sok tápot eszik kisfiam (6,5 hós)230 ml, ezzel el is van ebédig, ami fél 12-12 között szokott lenni, így viszont a gyümi nálunk fél 4 körül van, ez így már uzsi. a Vacsora ami tejpép, vagy gabonapép 6-7 között van, és lefekvés előtt ismét tápszer. Ezek a menniységek 160-200 ml között vannak.

Jó ez így szerintetek?


2011. júl. 7. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Tökéletes! Ugyanezt csinálom én is! A vdőnő kérdezte eszik 5ször...Mondom hogyne...! Mit csináljak vele ha nem kéri??? Néha adok neki egy kis nasit 10 óraira! Joghurt, vagy egy kis keksz!
2011. júl. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmi gond ezzel ne aggodj. Kisfiam mar 17 honapos es reggel 8 korul megiszik 250ml tehentejet (egy eves koraig tapszert mint a tied) es 12-kor ebiedel. Elvan ezzel egeszen ebedidoig nem kell neki mas. Deluten 3-kor ha felebred adok neki szendvicset, gyumit meg joghurtot es 18-19 kozott vacsorazik a csalad. :) Aztan lefekveskor iszik ismet 250ml tejet. Igy van ez nallunk szerintem 6-7 honapos kora ota.
2011. júl. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hiszen megvan az 5 étkezés nálad is!


1. Reggeli táp

2. ebéd

3. uzsi gyümölcs

4. vacsora tejpép

5. lefekvés előtt tápszer!

2011. júl. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!