Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyerekorvosnak adtok pénzt,...

Gyerekorvosnak adtok pénzt, amikor először kijön a babához? Mennyit?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 08:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az első pár héten nem fogadott el pénzt a doktornőnk. Később mikor házhoz hívtam, 2000-t kért.
2011. júl. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Úgy érted,amikor hazamentek a kórházból?

Én nem adatm neki,mert kutya kötelessége.Mikor batag latt 6 hónaposan és lehívtam,akkor adtam neki 2000ft-ot,de azt sem kérte...csak adtam.

2011. júl. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
bocsi a hibákért ,de segít írni a lányom....
2011. júl. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én nem adtam, eszembe sem jutott hogy kéne. szerintem nem is várta el.
2011. júl. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
én sem adtam, de mikor párszor vittük a rendelöbe, megbeszéltük hogy hetente jön házhoz havi 4000 ft, azota is igy van. 1 éves.
2011. júl. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
első gyereknél 2 ezret adtunk, másodiknál már egy fillért sem, mert semmilyen kedvességet nem kaptunk cserébe soha...
2011. júl. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A gyerekorvosnak kötelessége az első látogatást megtenni (ingyen), ha a babával hazakerültök.

Mi ennek ellenére már akkor adtunk, és azóta is minden alkalommal 5000 Ft-ot adunk neki. Ha mindkét gyerek miatt hívjuk, akkor 10-et kap. Mindig a férjem adja a borítékot, én olyankor nem szeretek jelen lenni. :P

De jön is az illető mindig első szóra, megtesz értünk mindent.

(hozzáteszem, nálunk már születés előtt voltak eü problémák, szóval lehetett tudni, hogy majd gyakran találkozunk a gyerekorvossal, ezért igyekeztünk a lehető legjobb dokit választani, és vele jó kapcsolatot kialakítani)

Mi így látjuk jónak.

2011. júl. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem adtunk. a védőnővel jött ki, és mint írták, kötelessége kijönni. ha utána te hívod az már okés, "fizetős".
2011. júl. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Első alkalommal kötelessége házhoz jönni, nem kívánságműsor.Nem adtunk.Egyszer meg ő maga ajánlotta fel, hogy kijön.Mindkét alkalommal udvariasan megkérdeztük, hogy mivel tartozunk, de korrekt volt, nem kért semmit.De ha én hívom házhoz, mert beteg lenne, akkor már kell neki adni.A miénk 3000-ért jön ki, de az már tényleg a szabadidejében van, én kérem, az már más.Szerencsére nem volt még rá szükség, ne is legyen.
2011. júl. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem adtam neki, de ha elvárta volna sem kapott volna egy buznyákot sem. Unom már, hogy itt mindenkinek mindenért + pénzeket kell adni, szülésnél, védőnőnek, orvosnak. Én sem kapok a munkahelyen + pénzt. Ha beteg a gyerek és rendelési időben jön ki, akkor sem adnék (még nem hívtuk így ki) De ha szabadidejében az már egészen más, akkor adnék neki. De csak abban az egy esetben.
2011. júl. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!