Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ruhát vegyek keresztelő...

Milyen ruhát vegyek keresztelőre a kisfiamnak?

Figyelt kérdés

2 hét múlva lesz és azon dilemmázom,hogy lenge nyári vagy esetleg kicsit melegebb ruhát vegyek neki?A templomban annyira hideg van,ott nyáron is fázok,de kint meg forróság.

Esetleg akinek most volt,mit adott rá?


2011. júl. 8. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Kényelmes nyári ruhát vegyél neki egy hozzáillő fehér vagy világoskék kardigánnal, vékony pamutsapkával, esetleg még egy kis "habos", puha kispléddel. Nyári göncben odamentek, a templom előtt ráhúzod a kardigánt, ha így is fázik, bebugyolálod a csini, "ünnepi" takaróba és a sapkát a kobakjára biggyeszted, majd ha szertartás ott tart, lekapod a sapkát egy percre. Persze, csak, ha néhány hónapos.

Ha már tipegő, akkor nehezebb az ügy, ha közel laktok, nyugodtan eleve mehet a hosszú nadrágban, ha távolabb, akkor szintén a templom előtt add rá + kardigán odabent, ha szükséges.

Az én fiam már tipegő volt a keresztelőjén, 4 sarokra lakunk a templomtól, kompletten felöltözve mentünk (autóval), a templom előtt ráadtam a külön erre az alkalomra kötött fehér kapucnis kardigánt. A kapucni nem is kellett.

2011. júl. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Nagyon jó ötletet adtál.Még csak 5 hónapos a drágám.

2011. júl. 8. 17:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy segíthettem! Olyan megható a Keresztelő, majd meglátod!
2011. júl. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!