Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Állni tanuló babánál mit...

Állni tanuló babánál mit csináltok, hogy biztonságban legyen akkor is ha elesne és nem tudod megtartani, és hogy ne sérüljön?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja, fenékre ül. Ne tartsd, ne kapd el,meg kell tanulnia leülni
2011. júl. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

csatlakozom az előzőhöz. Minden baba esik, de magtanulnak fenékre esni. Ha nem hagyos, h magától csinálja és véded őt, akkor többet ártasz mint segítesz. Így fejlődik az egyyensúlyérzéke, amire nagy szüksége van.

Még sosem hallottam olyan babáról, aki súlyosan megsérült volna felállásnál, járásnál.

2011. júl. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hagyod
2011. júl. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat csak azért kérdezem mert nem tud még ülni és már az állással próbálkozik és esett már egy párat.
2011. júl. 8. 19:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Fog is még esni egy párat. Hagyd megtanulni esni, mert mindig elkapni úgysem tudod.
2011. júl. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem csináltam semmit. gyorsan megtanult leülni
2011. júl. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

es mi van akkor ha mar le tud ulni de neha veletlenul eldol, mert nem figyel? akkor is hagyni kell hogy kamikazekent zuhanjon? esha a csempen esik akkor is hagyod ?


bocs a kerdesert de nem fer a fejembe :)

ensem allok mellette allandoan de attol felek hogy fejreall egyszer, tudom tudom olyan is lesz nemis egyszer :)))

2011. júl. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nyilván mikor tanult állni-lecsücsülni nem a konyhában a járólapon gyakorolt :D

most komolyan ez merült fel benned? én hagytam, a nappaliban szőnyeg van, általában a kanapé vagy a kisasztal körül álldogált, így szőnyegen landolt de volt párszor olyan, hogy a lamináltan koppant a buksija, megölelgettem, megpuszilgattam és túl volt rajta :) 3-4 alkalom után rájött, hogy nem buli... viszont ha mindig elkaptam volna, később esett volna. mivel lett volna azzal előrébb?

2011. júl. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!