Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mások szerint is elitélendő...

Mások szerint is elitélendő fiatalon szülni? Miért olyan nagy tragédia, hogy 20 évesen szültem meg a kislányomat?

Figyelt kérdés
A környezetemben mindenki rettenetesen örül a picinek,a párommal 4 éve vagyunk együtt,szeretjük egymást,terveztük a picit.Igaz nem házasodtunk össze,de attól még szeretjük egymást,a kincsemet meg egyenesen imádjuk.Boldogok vagyunk,csak mikor megyek sátélni,mindig mikor megnézik "idegenek",akik nem ismernek,úgy meg annak lepődve,hogy ennyi idősen gyerekem van,meg hogy nem házasodtunk össze.De papir nélkül is szeretjük egymást,és boldogok vagyunk.És én nem bántam meg hogy ennyi idősen szültem meg a kislányomat.Imádom,és a szülést tartom a világ legcsodálatosabb dolgának,és legremekebb élényének.Azt is a koromnak köszönhetem szerintem,hogy mikor jelentkeztek a fájásaim,rá 2 ora 45 percére már apuka vágta el a köldökzsinórt,és nagyon könnyü szülés volt,érzéstelenitő nélkül.
2009. márc. 30. 13:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem elítélendő az elbeszélésed egyetlen pontja sem.
2009. márc. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem az az elítélendő, ha valaki 18 éves kora előtt lesz apa, vagy anya.
2009. márc. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
sztem se elítélendő én is fiatalon szültem gratulálok, s h ki mit mond ne foglalkozz vele
2009. márc. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Miért lenne az? Szerintem is nagyon jó, ha valaki fiatalon szül. Én 21 éves voltam, amikor az első babám megszületett. Most 38 vagyok és 4 gyerekünk van. A pici 7 hónapos..minden korban vállalt gyermekáldásnak megvan a maga varázsa. Ahhoz, hogy össze vagytok-e házasodva, vagy sem, szintén nincs senkinek semmi köze, csak a ti magánügyetek.
2009. márc. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 évesen szültem először, s bánom, hogy odáig halogattam a dolgot. Tök jó a fiatal anyuka! Légy büszke magadra, mosolyogj rá a furcsán nézőkre (pukkadjanak meg!) További sok boldogságot!
2009. márc. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Én sem ítéllek el, én 23 leszek, és most van egy 11 hetes kislányom, néha én is érzem ezt, hogy lenéznek, mert fiatal vagyok, de nem tud érdekelni, én férjnél is vagyok, annak is már több, mint 2 éve. Próbálj ne foglalkozni az olyan emberekkel, mindenki maga érzi, mikor jön el a gyerekvállalás ideje. Valaki még 30 évesen is gyerekes felfogású (van olyan ismim), és van, aki már (te vagy én) ennyi idősen is éretten gondolkodik, cselekszik. Azt ítélem el, aki felelőtlen módon gyereket vállal, és utána meg nem foglalkozik vele

:(


Sok boldogságot kívánok!!!

2009. márc. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia én 25 éves vagyok és most született meg a második kisfiam aki 3 honapos!

Az elsö fiam az 5 éves!

Rám is furcsán néztek az emberek, de nem érdekel mások véleménye!

Számomra nagyon jo érzés hogy már 2 pici csemetém van, és imádom öket! A párom(férjemet) szintugy, és boldogok vagyunk igy 4.-en!

Ne törödj másokkal! Csak légy boldog!!!!

Volt olyan hogy sokszor azt hiszik a nagyobbik fiamra hogy az öcsém, és ilyenkor nagyon büszkén mondthatom, hogy nem az öcsém, hanem az én kicsi fiam! :-D

Szuper érzés! Nekem legalábbis!

Jo babázás!

2009. márc. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia,

Aki elítéli, hogy szültél, az hülye. És egyáltalán nem kell foglalkozni azzal, aki erre kiakad. Gratulálok neked:)

Jó babázást

22éves 26hetes terhes kismama vagyok, és a csemetém apja még nem a férjem:D És magasról teszek arra, ha valaki furcsán néz a nagy pocakomra:)

2009. márc. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem kell foglalkozni ezekkel, rosszindulatúak az emberek, legalábbis jókora részük, egyáltalán nem szabad elítélni egyik miatt sem, legyetek boldogok!!!!! 10 hós kislány anyukája. Ui: ha meg későn szülsz, akkor azért szólnak meg..... :)
2009. márc. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Miért lenne elítélendő?? Aki meg így gondolja az nem normális!!! Az a ciki mikor a középiskolába nem tudod eldünteni, hogy a nagymama vagy az anyuka jön a szülőire, mert olyan idős az anyuka. Én is mindíg fiatal anyuka szerettem volna lenni, de lemaradtam róla, 26 évesen szültem, pedig már lehetett volna egy 6 éves gyerekem. De így volt jó minden ahogy történt. Te pedig ne foglalkozz másokkal, légy büszke, hogy ilyen fiatal anya vagy!!!!!!!!!!
2009. márc. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!