Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » DM - Babylove tápszer 6-7...

DM - Babylove tápszer 6-7 hónaposnak. Adnátok/adtátok babátoknak?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért igen?


Ha nem, miért nem?


2011. máj. 17. 12:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Igen.

Mert kellett neki tápszert adnom. Pont olyan volt, mint a többi, árban viszont kedvező.

Miért ne?

2011. máj. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én adtam, adom, szerette, szereti. Összetevőben ugyanaz mint a kétszer annyiba kerülők, és az ízét is szereti a kisfiam.
2011. máj. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Azért írtam ki a kérdést, mert horrornak tartom a többi tápszer árát (akár HA, akár nem HA, de MIlupa-HUmana, Bepa ilyenek). Keresem a költséghatékony megoldást így második gyereknél... Úgy gondolom, hogy a gyermektápszerek-ételek mennek át a legkomolyabb ellenőrzési folyamaton.


Anyukám pedig kővel dobál, hogy milyen dolog már, hogy a gyereken akarok spórolni, hogy az nem véletlenül olcsóbb, mert szar is stb. stb. EZért kérek itt véleményt olyanoktól, akik esetleg hasonlóan dilemmáztak.

2011. máj. 17. 12:38
 4/15 anonim ***** válasza:

Értelek :)

Én anyukáméknál Milumil van mert ők azt veszik, azt mondják mindenből a legjobbat érdemli. Csak épp nem értik meg hogy nem mindig a legdrágább a legjobb.

íoké, no name-et én sem vennék de a dm babacuccai tökéletesek!

2011. máj. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ja, én voltam a 2.
2011. máj. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, de én is kíváncsi vagyok a véleményekre. Én Milupa Milumil tápszert adok babámnak már születése óta. Most a 2-es tápot kapja. Már 7 hónapos. Én még nem mertem neki olcsóbbat venni.
2011. máj. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Mindkét fiam 6-12 hós koráig a DM tápszert kapták, szerették. Én is, mert jól oldódik, nem büdös(mint néhány másik) és legfőképp, mert ki tudom fizetni.

Nem piaci, házi kotyvasztású valami, hanem minőségi, többszörösen bevizsgált, német termék.

Ha anyukám a fenti megjegyzést tette volna, akkor közöltem volna vele, mennyi a gyermek havi tápszerszükséglete - elmehet, megveheti, ami szerinte megfelel. Vagy fogadja el a döntésem.

2011. máj. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Első babámnak én is rendszeresen vettem a dm-es tápszert. De nem volt olyan jó, sokszor benne maradtak darabok, és az íze sem volt az igazi. Sokszor otthagyta a lányom, nem kellett neki.

Aztán egy patikában találtam 350 gr kiszerelésű mildibé tápszert 700 ft-ért, ennél olcsóbbat máshol nem is láttam.

Esetleg nézz körül.

Mildibé csak kicsit drágább mint a dm-es, viszont tutira feloldódik és az íze is finomabb.

De egy próbát megér a dm-es is, hátha nektek ízleni fog.

2011. máj. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Bea24 ***** válasza:
Szia! Az én 8 hónapos kicsi fiam is a Babylove 2-es Bio tápszert eszi, szereti és szerintem tökéletes többszörösen bevizsgált német termék. Árban is megfelelő. Ő most már csak reggel és este fogadja el, néha a délutáni alvás előtt, szerintem lassan leszokik róla, bár nem volna baj, ha 1 éves koráig inná. Nyugodtan adhatod a gyermekednek, magas minőségű. Szép és nyugis napot Nektek! Üdv.
2011. máj. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én 15 hónapos koráig HA-s tápszert adtam a kisfiamnak. Utána tanácstalan voltam, hogy mit is adjak. El kezdtem próbálgatni. Megakadt a szemem a DM-esen, gondoltam próbáljuk ki. Az odáig kipróbált kb. 3 féle tejital és 3-as tápszerek közül ez jött be neki a legjobban. Nekem meg az ára tetszett legalább annyira. Fel sem merült bennem, hogy rosszabb lenne, mint egy másik márka.
2011. máj. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!