Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan homeopátiás szert...

Olyan homeopátiás szert keresek, ami segíti a babát az elalvásban. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
szia, létezik én egyszer olvastam róla valahol, szerintem keress rá a google-n. Több féle létezik, más-más típusú alvászavarra. Remélem, rátalálsz! sok sikert!
2011. júl. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a chamomilla vulgaris-t adtam mikor nagyon rosszul aludt!Nekünk segített!
2011. júl. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Viburcol kúp... De megkérdezhetem, mekkora a babád és miért akarsz gyógyszert bevetni az altatáshoz?
2011. júl. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
8 hónapos, és egy héten belül jutott el mozgásfejlődésben addig, hogy ülésből lefekszik, fekvésből felül, és ülésből felkapaszkodik és áll. Éjszaka többször arra ébredünk, hogy ücsörög... Ha visszafektetem, dobálja magát álmában. Viburcolt azért nem szeretnék neki adni, mert tuti felébredne egy pelenkacserétől, viszont szájon át könnyebben tudnék neki bármit adni. És ami a legrosszabb, hogy hajnali fél3tól fél5-ig gyakorlatilag ébren van.
2011. júl. 10. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!