Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bekapcsoljuk fürdéshez a...

Bekapcsoljuk fürdéshez a hősugárzót? A fürdőszobában 26-27 fok van, a babus pedig 5 hós.

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 18:52
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nem megsértődni kell, hanem kicsit gondolkodni. Nem megbántani akarlak, elhiszem, hogy az első gyereknél az ember sokmindenben bizonytalan, de ez akkor is durva. Nem kell fázósnak lenni ahhoz, hogy a 19-20 fokban ne legyen kellemes a fürdés. Ilyen esetben természetes a befűtés, főleg ha a pici fürdik. De a 25-26 fok egész más. Gondolom te is érzed, hogy nem fázol. Miért gondolod, hogy akkor a gyereknek be kéne fűteni? Az embernek nagyon kicsi az ingerküszöbe, 1-2 fok különbséget simán megérzünk, 6 fok rengeteget számít.
2011. júl. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Nem sértődtem meg, tényleg. Tudtam, hogy fogok kapni értékelhető válaszokat, és tudtam hogy egyesek nem fognak normálisnak tartani. Nincs ezzel gond, mindenki másmiyen, másképp reagál kérdésekre. Megtaláltam a választ a kérdésemre, a gyerekem nem főtt meg, mindenki boldog :)
2011. júl. 16. 09:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!