Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél hónapos babával kikapcs...

Másfél hónapos babával kikapcsolódás lenne elutazni néhány napra? Ti mikor vittétek néhány napra el valami vízpart mellé?

Figyelt kérdés
Attól tartok, ha elmennénk két-három napra a babucimmal és férjemmel pl. Balcsira, az nem lenne kikapcsolódás. És a baba hogy viselné vajon?
2011. júl. 10. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:

A baba észre se venné. Neki még csak az fontos, hogy te ott legyél neki, ha szüksége van rád, ehessen, ha éhes, tiszta legyen a pelusa. Meg, hogy legyen hol aludnia, de az neki még mindegy, hogy az hol van.

Viszont, hogy neked mennyire lenne kikapcsolódás, az már azon is múlik, hogy mi változik a helyszínen kívül.. Kell-e ott majd főznöd, tb. Ha kiszolgálnak vagy étteremben esztek, akkor akár pihenés is lehet.

2011. júl. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Háááááááááááááááááááááááááát jó a kérdés... Nekem 8 hós a babám, már voltunk Balcsin, és megyünk is, de mivel az enyém már egyre kevesebbet alszik, így nehezebb picivel! Ha jó alvó a babád, vállald be nyugodtan, csak nagyon óvatosan ebben a nagy melegben! Egyébként, nekem, amikor másfél hónapos volt a babám, az már kikapcsolódás volt, ha lementem egy kiló kenyéréért! Szóval a válaszom mindenképpen az, hogy IRÁNY A BALCSI!!!
2011. júl. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
34%
Én még várnék egy kicsit a helyedben. Szerintem egy baba kell, hogy 5-6 hónapos legyen, hogy a kiruccanás valóban kikapcsolódás lehessen.
2011. júl. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz gond..de ajánlatos az első védőoltását megvárni..vagyis inkább két hónapos kora után menjetek..jó pihenést!!:))
2011. júl. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Egy cikkből idézek:

"A kikapcsolódás, feltöltődés fontos a szülőknek is, a gyerekeknek is, de ha lehet, figyeljünk arra, hogy minél kisebb a gyerek, annál inkább biztosítsuk a megszokott körülményeket, és a magunk igényeit igazítsuk hozzá."

Szerintem még korai. Főleg ilyen hőségben.

Amúgy a teljes cikket itt olvashatod el:

[link]

2011. júl. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

mi 1,5 hósan vittük le egy hétvégére Balcsira először. gyakorlatilag végig aludt! nagyon tetszett neki a jó levegő. és nekünk is jó érzés volt kimozdulni.

2 hósan 1 hétre elutaztunk vele, azzal sem volt gondja. csak tiszteletben kellett tartani az evés és alvás idejét, amúgy bárhova mehettünk vele.


most 1 éves, és nagyon jól alaklmazkodik új helyzetekhez. szerintem köszönhető annak is, hogy sokat jöttünk, mentünk vele eddig is.


szóval szerintem nyugodtan menjetek! nagyon jól fogjátok érezni magatokat mind3an!

2011. júl. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4,5 hónapos a kislányom. Múlt héten elutaztunk vele anyósékhoz (300 km), tegnap pedig strandon voltunk. Nagyon élvezte már mindkettőt. Én korábban nem vittem volna, most már van jó kis napirendünk, teljesen kiszámítható, mikor eszik és alszik. Így már sima ügy. :)
2011. júl. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek azzal a válaszolóval, aki szerint nyugodtan lehet menni nyaralni, csak tiszteletben kell tartani a baba evését és alvását. Nekünk is 6 hetes a kislányunk és már utaztunk vele a nagyszülőkhöz másik városba (1 órás autóút), voltunk vele vásárolni is, és mindig nagyon jól viselte. Mi nyár végén megyünk vele egy pár napos wellness üdülésre, de ha lenne rá ideje a férjemnek, akkor most is bevállalnánk.
2011. júl. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!