Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 napos babám rászokott...

11 napos babám rászokott arra, hogy másfél-két órán át egyen, vagy mindvégig -kisebb pihenőkkel- amíg ébren van. Hogyan szoktassam le róla?

Figyelt kérdés

Még ha cicin lenne, az max félórát hagyom mostmár, de a tápszerrel is ezt csinálja. Két dologra tudok gondolni:


1. Vagy én rontottam el azzal, hogy minden pihenőnél büfiztettem eddig, majd folytattuk az evést, ha kért még.

2. Vagy az lehet, hogy alszik 4-5 órákat és csak 4-szer eszik egy nap, így nem tudja egyszerre azt a nagy menyiséget behozni, így amíg ébren van folyamatosan adagolja?


Mit tegyek? Ébresztgetni sem szeretném igazából.


2011. júl. 11. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:

11 napos baba 4x eszik???? az nagyon nagyon kevés!!!!

igen, vedd el tőle és adj neki 2-3 óra múlva. 3-4 óránként kéne ennie. az nem baj, hogy büfiztetsz kaja közben.

inkább az a baj, hogy egy ekkora babának nagyon pici a gyomra, szilvamagnyi, te pedig gondolom nagyobb mennyiséget adsz neki mint kéne így rákényszeríted, hogy lassan egyen mivel gyorsan egyszerűen nem férne bele :/


ébreszgetni nem kell, azt írod egy ébrenlétet végig eszik. na akkor kell kétszer etetni, ébredéskor, fél órát eszik, játszotok aztán újra adsz neki ha látod elálmosodik.


vizet adsz neki? ilyen melegben kell plusz folyadék!

2011. júl. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De kéri az ennivalót, ordít érte. Hogy ne adjak neki? :(
2011. júl. 11. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!