Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam le a 7hetes...

Edus83 kérdése:

Hogyan szoktassam le a 7hetes babám, hogy rajtam aludjon? Vagy még élvezzem ki? Csak napközben is csak kézben szeret lenni napi, másfél óra amit nem ott tölt el.

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 07:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem akarsz rövidesen beleörülni, akkor sürgösen szoktasd le - képzeld el, hogy egy 10 kilós gyereket kell egész nap hurcolászni meg a hasadra fektetve altatni.
2010. márc. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Tedd be a kiságyba és hagyd ott pihenni.Ha egy kicsit sírdogál,akkor sem lesz semmi baja.Igaza van az előttem szólónak,ha állandóan felveszed,magadon altatod,akkor még egyévesen is hurcolászhatod,még WC-re sem mehetsz nélküle.Az csak mese,hogy állandóan szüksége van rád,és majd leszokik róla.
2010. márc. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
szerintem még élvezd ki,és neki szüksége van rád.mi 6 jetesek vagyunk,és ugyanez van.imád rajtam elaludni.én annyira érzem,hogy ez még kell neki.majd ha nagyobb lesz,leszokik.szoptatod?
2010. márc. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idős korában az én fiam is rajtam tudott elaludni, és sokat volt kézben. Utána (még pár hét) meg már egyáltalán nem szeretett a kezünkben lenni. Mindig csak a kiságyában lett volna. Hidd el, le fog erről magától szokni. Mikor már fedezi fel a világot, akor unalmas lesz Neki a kezedben. És a hasadon sem szeret majd aludni, mert nem tud úgy mozgolódni, ahogy szeretne. SZóval lehet, hogy már csak napok kérdése és ez meg fog változni. Addig használd ki:-)
2010. márc. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
igen szoptatom,és néha heti 1 alkalommal nem kíván rajtam aludni és az ágyban alszik ,én is abban reménykedem,hogy magától leszokik róla mert nem nagyon tudok semmit csinálni,bár ha le rakom kicsit sír nagyon lelki ismeret furdalásom van.
2010. márc. 18. 07:23
 6/11 anonim ***** válasza:
7.16-os vagyok.ha sír vedd fel nyugodtan,mert hiányzol neki,keresi az illatodat a közelségedet,mert 9 hónapig ott volt veled-közel.és még nem felejtette el,szüksége van erre.majd lesz amikor más érdekli,és kényelmetlen lesz neki az öledbe.neki még ez a fontos,hogy ott legyél:-)
2010. márc. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
szerintem meg az első 2-nek van igaza. igen, LEHET hogy leszokik róla magától, de lehet hogy nem. itt is rengeteg ilyen kérdés van, ami ezzel akpcsolatos, de gondolom tudsz példát a környezetedből is. olyanról meg még nem hallottam, hogy 1 baba egy kis nyekergésbe belehalt volna :)
2010. márc. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
az a baj, ő nem csak nyekereg,hanem le lilul és nem kap levegőt,nagyon bele lovalja magát szegénykém.
2010. márc. 18. 08:32
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó a babának sem,ha rajtad alszik,mert nem tudja kinyújtani a gerincét.Most még nagyon megfelel neki és neked is,mert még pici,de nem fog magától leszokni erről.Ha nem nyugodt a kiságyában,rakj mellé valamilyen ruhadarabodat(nálunk a pizsim vált be)ami azelőtt rajtad volt hosszabb ideig.Így érzi majd az illatodat és jobban megnyugszik.Minél tovább húzod a leszoktatást,annál nehezebb lesz.Kitartás,ez mindkettőtök érdeke:))
2010. márc. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi 3,5 hónaposok vagyunk és az én babám magától leszokott róla. Az első hónapokban rengeteget aludt el rajtam. Mostanság csak a büfiig jó neki utána már nyomja le magát. Egyedül alszik el este is, már nem kellek neki annyira.
2010. márc. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!