Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam le másfél...

Hogyan szoktassam le másfél hónapos babámat az éjszakai mellkasomon lévő alvásról?

Figyelt kérdés
Ha felébred mindig mellkasra teszem, és úgy alsznk. LEgalábbis ő, mert nekem nem túl kényelmes, ráadásul félek, hogy legurul.
2009. okt. 14. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!!

szerintem még sehogy, nálunk egy idő után leszokott magától erről. olyan édes volt úgy!! :) szóval szerintem hagyd és még élvezd egy kicsit :)

ági

2009. okt. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen ám, a baj csak az, hogy a sok háton fekvéstől annyir fáj a derekam meg a hátam, ( a derekammal gondok vannak már elég rég), hogy ma reggel is alig bírtam felkelni.
2009. okt. 14. 14:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Lerakod és kész.pár nap alatt megszokja.Fogd a kezét amég el nem alszik,vagy valami.
2009. okt. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is nagyon picin ezt csinálta. De én mindig amikor már láttam, hogy iszonyú mélyen alszik, becsempésztem a kiságyba. (én meg nagyon hason alvós vagyok és ezért volt kínszenvedés) vagy csináld úgy, hogy oldaltfekszel és a karodra fekteted a fejét és magadhoz húzod. Akkor is érzi a tested melegét és megnyugszik. Mégis csak kényelmesebb. Én már így altatom. 5 hós kislány anyukája
2009. okt. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom már 8 hónapos de még mindíg nagyon sokat alszunk így.Elég rossz alvó csak így nyugszik meg.Ez tényleg nagyon kényelmetlen,nekem is kivan már a hátam és a derekam is.Az a baj,hogy ő már forgolódik is,így még macerásabb.Ha megnyukszik és elalszik rögtön leteszem a kiságyba,de egy éjszaka többször is fel kell vennem.Remélem egyszer csak leszokik majd róla,de inkább így alszunk mint,hogy sírni hadjam.És így legalább én is alszom egy keveset,még ha nem is túl kényelmesen.Remélem a te babád hamarabb leszokik majd erről!Kitartás!
2009. okt. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!