Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan készítitek el? Akiknek...

Hogyan készítitek el? Akiknek a babája Humana Baby Fitt Plus tápszert eszik hogyan csináljátok meg hogy ne kelljen sokat várnia rá?

Figyelt kérdés
Mivel sűrűbb ez a tápszer melegebb vízzel kell hígítani és utána vissza kell hűteni, de ez sok időt vesz igénybe. Néha nem tudom kiszámolni mikor lesz éhes és olyan macerás és sír mire elkészül. Na meg hajnalban is elég fárasztó míg megvárom hogy kellően lehűljön. Van valami praktikus megoldás rá hogy sec-perc alatt kész legyen :))
2011. júl. 11. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem vízforralóm van.Abban melegítek vizet.Addig hagyom csak hűlni,amíg kiszedem a tápszert.Utána lezárom a cumit és összerázom.Egy műanyag tálba engedek jéghideg vizet,abba állítom hűteni.

Nekem csak részben tápszeres a babám,mert szopik is,plusz már el kellett kezdeni a hozzátáplálást.Így kicsit könnyebb.De ameddig nem evett rendes kajákat addig ilyenben kevertem be neki 2-3 adagot:

[link]

Mondják hogy előre nem szabad,meg nem szabad állni hagyni de én soha nem sz@roztam.Éjszaka is van hogy ebben áll 3 adag.Soha nem volt semmi baja,makk egészséges.

2011. júl. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12.11 vagyok.Mennyi idős a babád?
2011. júl. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
3,5 hónapos. Én vízforralóban forralok vizet amit termoszba bele teszek. Aztán a cumisüvegbe töltök kevés vizet abba bele teszem a tápszer felét összerázom, utána a maradék tápszert megint össze rázom utána a maradék vizet. De hát forró így vízbe rakom állni hogy hűljön. Még nappal is macerás na de éjszaka ...:)) Alig látok:)
2011. júl. 11. 12:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Én tejhabosítóval kevertem mindig, mert kisfiam majdhogynem hidegen szereti, és mire megvártam, hogy lehűljön, lement a nap. :( De a tejhabosító minden csomót eldolgoz benne. :)
2011. júl. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ó hát ez a tejhabosító szuper ötlet. Eszembe se jutott :) Beszerzek egyet! Nagyon köszönöm :)))
2011. júl. 11. 13:13
 6/7 anonim ***** válasza:
én előre megcsináltam és hűtőben tartottam addig. tejhabosítót mi is bevetettük :)
2011. júl. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ugyanolyan tupperwaros mixerben keverem és tárolom,mint az első válaszoló. Nekem nagyon bevált. Én is 3 adagot keverek be.
2011. dec. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!