Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vinnél babalátogatóba?

Mit vinnél babalátogatóba?

Figyelt kérdés
Barátnőm 4 hónapja szült, eddig nem akartam zavarni, van épp elég dolga, de már kiváncsi vagyok a kicsire. A nagyobb kislány pont egy idős az én kisfiammmal, 2,5 évesek neki is illene valamit vinni, de a nagyobb dilemmám: hogy a 4 hónapos kislánynak mit illik?
2011. júl. 11. 12:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én tipikusan gyümölcs-tea-kávé-csoki-együvegfincsivöröbor ajándékcsomagot csinálok, meg veszek valahol (dm, brendon, müller) ajándék-utalványt. Azért azt, mert pl. én csak egy adott pelusmárkát és babaápolási szereket tudok használni a kisfiam érzékeny bőre miatt, így hiába kaptunk sok ilyesmit, nem tudtam használni, mint ahogy a pici ruhákat sem, mert sokan "alulsaccolták" méretben.
2011. júl. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én nem szerettem sosem, ha nagyobb méretű ruhát kaptunk, mint amilyet hord a gyerek. Viszont a szép takaróknak mindig örültünk, abból sosem elég. Lehet venni pelenkát is, az tényleg fogyó eszköz, csak nem marad emlék. Négy hónaposan már játszik, megfogja a csörgőket, lehet, hogy van már neki száz, de egy újdonság mindig jól jön. Ha esetleg tápszeres a baba, akkor lehet neki venni valami hiper- szuper cumisüveget is. Egy ekkora korú gyereknél (ha szopizik, akkor meg pláne) ne felejtsd el az anyukát, hiszen ha anya jól érzi magát, azt átadja a babának is. Én például állandóan csokit kívánok mióta szoptatok, sokan tudják is ezt rólam, így ha jönnek hozzánk mindig gondolnak rám is...
2011. júl. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Popsitörlő, pelenka, bodyk, hipoallergén fürdető, csörgő, bébiétel, puha könyv.
2011. júl. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!