Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyucik, mibe vagytok a...

Anyucik, mibe vagytok a strandon, vízparton?

Figyelt kérdés

milyen fürdőruhában? vagy esetleg takargatjátok magatokat és ruhában, pólóban vagy kisnadrágban vagytok?


milyen fürdőruhával lehet eltakarni a pocakot? :S


2011. júl. 11. 13:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
29%
Bikiniben,szerencsére nincs mit takargatnom.A kislányom másfél éves.
2011. júl. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Ezen én is gondolkodam már:)

INkább nem megyek strandra,remélem 1év múlva (most fél éves afiam) már nekem sem lesz mit takargatni, max a csíkos hasamat

2011. júl. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Bikiniben. Végre úgy ahogy kinézek, 48 kg vagyok (45 voltam terhesség előtt).

Pocak eltakarásra tavaly még a terhesség alatt hordott tankinit vettem fel, idén már bikinizek. :)

2011. júl. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
ÉN még az első szülésem után vettem egy tankinit, mert zavart a barna csik a hasamon. Ez volt tavaly.(most 17 hónapos a lányom) azóta újra babás lettem, 30 hetes és ugyanazt hordom. A tankini eltakarja a hasat. C"A-ban is lehet kapni. Nem kell kifejezetten kismamáknak valót venni. meg amúgy csőtopban vagyok és bikinalsóban.
2011. júl. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy nem nagyon foglalkozok vele, hogy maradt egy kis hasam. Bikiniben vagyok, de ha elsétálunk pl kaját venni, akkor kötök magamra egy vékony kendőt.
2011. júl. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
65%
3 gyerek után, a legkisebb 3 hónapos, van rajtam 4 kg felesleg, leginkább a pocakomon és a csípőmön. Mivel bikinim volt, így nem vettem újat. Férjem szerint annyira nem voltam gáz, és igaz ami igaz, körül nézve a strandon rengeteg gyerektelen fiatal lány sokkal rosszabbul nézett ki nálam. (legalább is én ezzel nyugtatom magam) Ha a férjemet zavarná a picit kövérebb hasam, talán takargatnám, de ha nem, akkor nem foglalkozok ilyen téren vele (azért szeretném eltüntetni a felesleget, csak lassan megy a szoptatás miatt...)
2011. júl. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Bikini felső+rövidnadrág. Mivel tankinim nincs. Ha lenne, azt venném fel.
2011. júl. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsések vagytok,hogy csak a felesleget kell/kellene takargatnotok.Sajnos rettentő csúnyán megrepedt a bőröm az első terhességnél,most meg látok a hasamon újabb csíkokat. :(

Tankinit hordtam tavaly,ha idén még beleférek a nagy pocakomtól,akkor ismét azt veszem fel :)

2011. júl. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%

Tegnap este jöttünk haza Balcsiról, elég friss az élmény.

A gyermektelen, elhízott bálnák is olyan falatnyi bikiniben feszítenek, félelmetes(nem bántásból a bálna, de aki 6lángost nyom be egyszuszra...). Szerintem csak mi anyukák agyalunk ezen, hogy ízlésesen jelenjünk meg.

Láttam olyan anyukát, aki tankiniben volt, volt aki bikiniben, sportúszóban, vékony átlátszó strandruhával, strandkendővel.

Pocira a tankini a legpraktukusabb szerintem

2011. júl. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Tegnap voltunk strandon 4,5 hónapos babánkkal. Bikiniben voltam, mert nincs mit takargatnom. Van egy kicsi pocim, de összesen 4 kiló felesleg van most rajtam. De úgy gondolom, amiatt a kis párnácska miatt nem fogok megfőni. :)
2011. júl. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!