Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyucik, mibe vagytok a...

Anyucik, mibe vagytok a strandon, vízparton?

Figyelt kérdés

milyen fürdőruhában? vagy esetleg takargatjátok magatokat és ruhában, pólóban vagy kisnadrágban vagytok?


milyen fürdőruhával lehet eltakarni a pocakot? :S


2011. júl. 11. 13:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Tankiniben, pedig szerencsére (már) se súly, se csík-problémáim nincsenek. Sajnos az én pocimat sürgősségi császár miatt függőlegesen vágták, így a bikinijeim a húgomnál landoltak... :(
2011. júl. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
én bikini felsőt alulra meg rövid gatyát.a combom picit csíkos.a párom meg jól letol mert azt mondja,hogy vegyem fel az alsót nyugodtan mert nálam szörnyűbb kinézetűek is bikiniben vannak.de engem akkor is zavar.:):)
2011. júl. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

hát bikiniben SZERETNÉK, de nem kapok magamra! 23 kg-ot híztam a terhesség alatt, most 3 kg + van még rajtam, de olyan hatalmasak a melleim, hogy égen-földön nem kapok rá fürdőruhát:( Amúgy E kosaras kellene, de ahányat felpróbáltam csak a mellbimbómat takarta. Amúgy van néhány csíkom és egy kis hasam is maradt, de annyira nem foglalkozok vele, a férjemnek tetszik.

A tavalyi terhes tankinim se jön rá a mellemre:(

Amúgy ha megyünk büfébe vagy valahová, akkor egy strandruhát kapok magamra.

Mos 5 hós a babám.

2011. júl. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak: nem tudom, hol laksz, de a Westendben Pesten a Calzedonia, és a Triumph üzletek árulnak úgy bikinit, hogy külön alsót, külön felsőt, és nagy kosarú melltartók is vannak, épp két hete kerestünk anyukámnak, szintén E kosár kellett neki.
2011. júl. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

És még egy, ahol lehet kapni E kosaras felsőt: decathlon.

[link]

2011. júl. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly februárban szültem, tavaly tankiniben voltam strandon, leginkább a csíkok miatt.

Tegnap voltunk idén először strandolni! A csíkjaim szinte teljesen elhalványodtak, egy kevés poci még van, de úgy voltam vele, hogy nálam nagyobb darab hölgyek is kimennek a strandra bikiniben, akkor én miért is ne???

Szóval idén már bikinizek, és nagyon is jól éreztem magam!!! Nem mondom, hogy tökéletes az alakom, de nem is szégyellem!

2011. júl. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

14:47, 14:49

Köszönöm a tippeket! Bár vidéki vagyok, Calzedonia nincs nálunk, de Decathlon van, megnézem ott:) Köszönöm!

2011. júl. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Tankinit vettem direkt babás strandolás miatt!A nagy mellem nekem is gondot okozott,pedig nem vagyok túlsúlyos!Mondjuk én terhesség alatt nem sokat híztam,de utána.....!!:(
2011. júl. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészes fürdőruhában megyek a strandra. Még így is szégyellem magam. Még van rajtam 6 kiló felesleg, de a hasam orbitális nagy, kb félidős terhesnek nézek ki. Az egyrészes valamennyire lenyomja a hasam, de azért még van sajna.
2011. júl. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Én ezzel nem is foglalkoztam, hogy mit kellene vennem szülés után. A taninit nem ismerem, milyen lehet. De szülés előtt is nagy volt a hasam, sokan a koliban azt hitték terhes vagyok, pedig még szűz voltam akkor. Amúgy elég soványnak számítottam, most se vagyok kicsit se duci, csak a csípőm széles, szülés óta szélesebb, s a pocak, ami megmaradt. Párom mindig kérdezi, biztos, hogy nem-e jön a kistesó, mert kb. 12-13 hetesen nézett így ki a pocakom, mint most a hasam.

De párom mindig mondja, hogy jobb így, hogy bikinit vettem (nekem is mellben lett kicsi, s a legnagyobb méret lett jó rám, a 3xl)

Szerinte nem kell szégyelnem a testem, ő is mindig mondja, más is jár úgy, s van aki rosszabul néz ki. Neki így is tetszek, s az a lényeg. Különben én is így fogom fel, van párom, más már nem kell, azt meg hogy ki mit gondol, azért biztos nem veszek olyat, amiben nem biztos hogy jól érzem magam.

2011. júl. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!