Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még rajtam kívül valaki...

Van még rajtam kívül valaki aki nem tudta megadni a gyermekének, hogy külön szobája lehessen?

Figyelt kérdés
Ezen kívül igyekszem mindent megadni neki az apjával, de még nem tudtunk saját házat se venni (anyósoméknál lakunk sajnos)... Vágyom rá, hogy külön tudjunk költözni és hogy meg tudjam neki ezt is adni, de olyan elkeserítő ez a helyzet így :(
2011. júl. 11. 22:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Ne keseregj, a legtöbben, akiknek megvan a lehetösegük, azok is a szülök szobájában tartják a gyereket.
2011. júl. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Nyugi. A mi babánknak sem lesz külön szobája. De ami azt illeti, ha lenne rá lehetőségem, akkor se biztos, hogy külön lenne tőlünk az elején.
2011. júl. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

Pl:az Én szüleim!

Két szobás házat vettek mikor összeházasodtak,aztán mikor megszülettünk ,úgy döntöttek az egyik szobából fürdő lesz,nyilván hiszen az volt a fontosabb!

Semmi hátrányát nem szenvedtük!

Mikor már nagyobbak voltunk a tesómmal,kamaszodtunk,szeretünk volna kicsit magunkba lenni,meg a persze a saját szoba is vonzott minket,igy hát elmentünk dolgozni és a kamrát csináltuk meg két szobának,illetve két félnek!

Aztán tesóm elköltözött,Én és a párom csináltunk belöle egy nagy szobát kettőnknek!

Tapétáztunk,padlót raktunk le,egyszóval mindent lecseréltünk.

Tesómnak megszületett a kislánya,az anyósa kidobta Őket a legnagyobb télbe mikor a pici még két hónapos sem volt,igy mi a párommal eljöttünk albérletbe,anyuék a mi szobánkba ,tesómék a picivel pedig anyuék szobájába!

Csak igy tudtuk megoldani!

Anyuéknak is persze rossz volt,hogy nem adhatták meg,de ezen kivűl semmiben sem szenvedtünk hiányt!

Majd lesz saját szobája,ha jobban álltok anyagilag!

Ezen ne keseredj el!

2011. júl. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős a babád??Ne aggódj, szerintem ő most annak örül, hogy veletek van!!!

Mi egy 36nm-es albérletben lakunk,ebben az erkély is benne van:)

A 9 hónapos fiunk velünk alszik, ja és az a szoba egyben a nappali is, nem csak a hálónk:)

Szóval ne aggódj:)

szüleim 21nm-es lakásban laktak mikor már ketten megvoltunk!!Nemhogy külön szoba nem volt nekem meg húgomnak, még a fürdést is lavorból kellett megoldani.

Semmire nem emlékszem ezekből:)

2011. júl. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

Jaj, nehogy ezen keseregj! :) Mennyi idős a gyerek?


A szomszéd nénink mesélte, hogy 8 gyereket neveltek egy szoba-konyhás lakásban. Fele a konyhában aludt, másik fele a szobában :) Mostanra mindegyik 50-es fenőtt, mind rendkívül kiegyensúlyozott és boldog ember lett!


Később meg majd úgyis kialakul neki egy kis kuckó, ezen ne bánkódj!

2011. júl. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

a mi 16 hónapos kislányunk is velünk van egy szobában

jó nagy szobára gondolj.

mivel nincs több.. 35 nm össz a lakás

a felét a szoba teszi ki,

az ágyunk mellett a falnál van a kiságya kezdettől

az tuti hogy míg el nem költözünk ami nem tudom mikor lesz

TÖBB ÉV.. addig így maradunk..

nem is idegeskedek mi lesz hogy lesz..

2011. júl. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

1 éves a lányom.


Mi is így voltunk 3-an 1 szobában otthon ezért szeretném hogy neki máshogy legyen...


Jó hogy velünk van, meg minden, csak kiszorulunk a sok játéka miatt lassan már. Aludni egyébként is velünk altatnám még (saját kiságyában) csak napközben jobb lenne ha lenne egy birodalma ahol kedvére pakolászhat és nem azt hajtogatnám egész nap hogy nem szabad, nem csináld... Mert ügye így elpakolni sem tudok előle, mert nincs hova... Ő pedig eleven, huncut kis baba aki mindenben benne van és mostanra nagyon lemerültem... :(

2011. júl. 11. 22:31
 8/17 anonim ***** válasza:
Ezen szerintem ne aggódj! :) Kisfiam ugyanennyi idős, neki ugyan van saját szobája, de ott csak alszik, egyébként mindig a nappaliban van, a játékai is ott vannak. Egy ekkora gyereknem szerintem nincs is igénye saját "birodalomra", ott érzi jól magát, ahol jelen van az anyukája.
2011. júl. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mikor terhes lettem, még albérletben laktunk. Mire megszületett, már saját házban laktunk. 10 hónapos korára bedőlt a hitelünk, így most anyóséknál lakunk egy 16 nm-es szobában, hárman. Itt lakik még az egyik sógorom a mellettünk lévő szobában, anyós + após a harmadikban. Mi úgy néz ki, hogy maradni is fogunk jó pár évig, ha minden jól megy, akkor jövőre megcsináljuk a tetőteret (2 szoba + nappali + wc), és az lesz a mi kis saját birodalmunk. Így lesz külön szobája a fiúnknak, és ha minden jól megy, belevágunk a tesó projektbe is.
2011. júl. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mi 4-en voltunk egy szobában,igaz csak tesók. Végül bátyóval maradtunk 2-en,a többiek "kirepültek" .16 voltam,amikor saját lakásba költöztünk,ott lett saját szobánk.(addig szolgálati lakásban laktunk).

A mi nagyobb lányunk 3 éves koráig volt egy szobában velünk,a huga 1 éves koráig,akkor tudtuk "el különíteni" Őket.

2011. júl. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!