Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hetes kortól lehet...

Hány hetes kortól lehet elvinni egy babát több napra a nagyszülőkhöz látogatóba?

Figyelt kérdés
180km-re laknak.
2009. márc. 31. 11:36
 1/8 A kérdező kommentje:
Mi 8 hetesen mennénk.
2009. márc. 31. 11:37
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
mi "csak" 120 km-re lakunk, mi kb 3 hónapos korában mentünk haza.
2009. márc. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
6 hetes kora után szerintem nyugodtan. Ott is meg lehet tartani a napirendjét, fürdés, séta, alvás, etetés, és semmi gond nem lesz.
2009. márc. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
November 21-i születésű fiammal december 26-án elutaztunk Bp.-ről Zalaegerszegre. Végigaludta az utat és a nagyszülőknél tartózkodás sem viselte meg.
2009. márc. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mi az első nagy (250km) utunkat 3 hetsen tettük meg, muszáj volt:(. Tudom, megköveznek az anyukák...

Az ottlétet végigaludta, nem volt semmi baj. Legközelebb 2,5 hósan mentünk, akkor több volt nála a nyügi. Már érezte, hogy nem a megszokott környezetben van. Szerintem nyugodtan mehettek 8 hetesen.


Üdv 7,5 hós csaj anyukája

2009. márc. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. márc. 31. 11:54
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk november 02-án született a kicsi fiúnk, és 3 hetesen már mentünk a nagyszülőkhöz. Azóta is járunk minden hétvégén (igaz nekünk csak 80km), és ugyanúgy telnek ott is a napjai,mint itthon. A védőnőnk azt mondta, hogy nyugodtan lehet vele menni, van aki a kórházból villamoson viszi haza a gyerekét, és neki sem lesz semmi baja.

Szerintem jobb is, ha szokja az utazást,mert ha nagyobb lesz, már hozzá van szokva más környezethez, és nem fog nyügizni. Mi megyünk vele barátokhoz, rokonokhoz, és nagyon jól elvan mindenütt.

Jó babázást, és utat! Csak bátran!

2009. márc. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ekső nagyobb utunk 4 hetesen violt, utána szinte 2-3 hetente rendszeresen mentünk 100km-re. Az első ottalvás 3 hónaposan volt, de nyugodtan lehetett volna korábban is, csak nekünk nem volt rá alkalom. Nem viselte meg egyáltalán, minden a rendes ritmus szerint ment. Viszont most, hogy már nagyobb (6,5 hós), már nem egyszerű az ottalvás. Most már van annyi esze a kis drágának, hogy tudja, nem a saját kiságyában fekszik, így nem is megy olyan jól neki az alvás, de majd megszokja! Muszáj lesz, ha egyszer nyaralni akar a nagyiéknál nélkülünk :-)!
2009. márc. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!