Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit illik vinni baba látogatóba?

Mit illik vinni baba látogatóba?

Figyelt kérdés

újszülött babáról(lány) lenne szó

ja és nem rokonok,hanem szomszédok

csak hát jóba vagyunk és úgy gondoltam mégis illene valami ajándékot vinni


2011. febr. 11. 14:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én színes, zörgős kiskönyvet vittem és baba CD-t. Használati dolgokat nem érdemes, mert biztos mindene megvan.
2011. febr. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem a kedven ilyen babalátogatós játékom egy zsiráfos építőtorony volt. A fiam amikor kicsi volt, rágta, most, hogy nagy már épít vele, de fixen használt játék másfél éve:)


Szerintem mindenképp valami kis játékot vigyél, abból sosem elég:)

2011. febr. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mifelénk divat pelenkát, popsitörlőt vinni, annak idején én is örültem ezeknek, hátrány hogy nem maradandó dolgot viszel. Aminek nagyon örültem és azóta is használjuk, egy jó puha kis vékony pléd, 15 hónapja nagyon szeretjük.
2011. febr. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

POnt, mint a 14.16-os :)


Kaptunk jó sok pelenkát, aminek nagyon örültem, mert fogyott rendesen. És az egyik nagy kedvenc, egy pihe-puha rózsaszín kis pléd. De kaptunk:

cumit - soha nem cumizott a lányom;

"márkás" babaápolási dolgokat - nem adtam neki, mert annyira illatosak voltak, úgy gondoltam egy újszülöttnek nem ez kell;

csörgő, kismamusz, zokni, ezek is mind jók voltak.


És valami oknál fogva nekem mindenki hozott egy tábla csokit :D amit nem értettem, a fene akar szülés után még hízni, szerintem a gyümölcs jobb.

2011. febr. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!!!

de azért az nem lenne furcsa ah beállítanék 1 rakás pelenkával???

a pléd az tényleg jó ötlet:)

2011. febr. 11. 14:32
 6/13 A kérdező kommentje:

ah=ha

bocs

2011. febr. 11. 14:33
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó ötlet a pléd, és az anyukának gyümölcs. Mi is kaptunk sok játékot főleg plusst az szerintem felesleges jó pár évig úgysem adom oda őket. Pelust nem kaptunk viszont popsitörlőt igen. Én ha mennék most biztos oylan vinnnák ami jól jön de nem biztos hpgy ők megveszik pl a méregdrága seducrem.
2011. febr. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Pelus, kozmetikum, törlőkendő - ezek mind nagyon jók, de kérdezd meg, milyen márkát használnak.


Aminek én nagyon örülnék: pl. dm-es, brendonos utalvány.

2011. febr. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Azt tényleg érdemes megkérdezni, hogy miből milyen márkát használnak. Vagy ha nem, akkor is érdemes inkább nagyobb méretű pelust venni. Mi úgy jártunk, hogy egy csomó 1es méretet kaptunk, aztán már nem tudtunk két nagy csommaggal is elhasználni.


De vehetsz valami kis játékot is, amit akár fél éves korától használhat, mert annak is nagyon fognak szerintem örülni. De pl. hűthetős rágóka, gyerekétkészlet, amit szintén később használhatnak, de akkor már legalább nem kell venni. :)

2011. febr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én a mai napig a pelusnak és a popsitörlőnek örülök a legjobban, mondjuk én imádok velük kísérletezni, kipróbálni sok fajtát, de ezzel nem mindenki van így.

Viszont azt tudom, hogy tele volt a hócipőm a 20. hűtőrágókával és csörgővel, sosem érdekelte a gyereket egyik sem.

A takaró tényleg jó ötlet.

Vihettek kicsit nagyobb rucikat is, ami majd később lesz jó, ilyesminek is mindig örül az ember.

2011. febr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!