Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzasnal a hoemelkedes...

Fogzasnal a hoemelkedes meddig tart,37,3? csillapitani kell? Es honnan tudjam, hogy nem mastol lazas-e?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Lázat csillapítani 38,2-től kell, ezt mondta nekünk a doktornő. Ha csak hőemelkedés, csak itasd sokat, figyeld, nincs-e más tünete. Lehet fogzástól is, az én gyerekeimnél 1-2 napig tartott, bár sokszor hasmenéssel párosult. Ha nagyon aggódsz, beszélj a gyerekorvossal vagy a védőnővel. Jobbulást!
2011. júl. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A kisfiamnak 2-3 napig is van hőemelkedése(37,2-37,3) ha jön egy-egy fogacska. Kicsit hígabb a széklete és nagyon csúnyán piros a popsija. Ez pont addig tart amíg áttör az ínyen a fog. Most éppen 4 jön felül, kettő áttört 1 nap eltéréssel. A babám jól viseli a fogzást, de sok baba nyűgösebb ilyenkor napközben is és éjjel is többször megébrednek.

A kanalas ételeket nem szívesen eszi, inkább csak tápszert, vagy a kezemből adott falatokat (vajas kifli, virsli, banán,stb).

Az ínye bedagad.

Szóval, ha tapasztalsz ilyesmiket is akkor biztos a fogától van.

A hőemelkedésre ne adj semmit, én ilyenkor esténként kicsit hűvösebb vízben szoktam fürdetni. Ennyi pont elég. Igyon sokat a babád.

Ha viszont semmit nem veszel észre ezekből, akkor inkább mutasd meg az orvosnak.

2011. júl. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!