Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fogja érdekelni a...

Mikor fogja érdekelni a zenélő forgó és a játszószőnyeg? Nálatok ez hogy volt?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
A zenélő forgót kb. 1 hónapos korától nézegette, figyelgette. A játszószőnyegen pedig 3 hónapos kora körül kezdte el felfedezni a játékokat.
2011. júl. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam 1 hónapos, és imádja nézegetni a zenélő forgót. Játszószőnyegünk nincs, arról nem tudok nyilatkozni.
2011. júl. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A zenélő forgó azonnal érdekelt, 4 napos korától. 1 hónaposan már percekig játszott felkötözött játékokkal. Két hónaposan már nevetett és álló nap ellökdöste
2011. júl. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi most vagyunk 2 honaposak és most kezdi nézegetni,de csak pár percre köti le.Játszoszönyeget akkor szoktam amikor már 4 honapos és forog mert akkor nagyon tudják élvezni.3 gyermekes anyuka
2011. júl. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
fiamat a játszószőnyeg egyáltalán nem kötötte le.
2011. júl. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A forgó kb 1 hónapos korától, a játszószőnyeg is, ekkor még csak megbűvölve nézegette őket, majd ugye már kapálózott is feléjük. Most 4,5 hónapos, a körforgót le kellett szereljem, mert elkapta többször is és csak azt hallottam, hogy katt-katt, gondoltam inkább nem égetem le a motort. A játszószőnyeggel hasonlóan vagyunk, a pántokat felülről le kellett vegyem, mert, ha rajta lógtak a játékok és el tudta kapni, de nem tudta levenni, attól ideges lett, de amúgy is kicsit szűkös volt már a hely úgy, pedig ez egy extra méretű szögletes szőnyeg. A szőnyeg maga napi használatban van, mert elég színes és interaktív egymagában is :) Hogy meddig azt nem tudom, mert nagyon készül a kisfiam mászni.
2011. júl. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Zenélő forgót pár hetesen kezdte szeretni, míg a játszószőnyeget 3 hónaposan kapta, és még akkor sem tudott mit kezdeni a lógós játékokkal. Mikor megszokta, néhány nap alatt, akkor már tetszett neki, szívesen nézegette. (A mai napig ilyen a lányom, mindenhez hozzá kell szoknia, még egy új játékhoz is idő kell. 15 hónapos most.)

Egyébként most elővettem újra a játszószőnyeget és kiterítettem a szobájában a szőnyegre, ahol a sípolós kis virág, a rejtekzseb és a babatükör újra jó játék neki.

2011. júl. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!