Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó dolog a játszószőnyeg?

Jó dolog a játszószőnyeg?

Figyelt kérdés
3 hónapos kisfiúnak érdemes játszószőnyeget venni?Néhány ismerősöm szerint felesleges pénzkidobás,mert úgy sem érdekelné.Kinek mi a tapasztalata?
2011. aug. 28. 22:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Sokaknak nem válik be, nekem viszont nagyon jó, hogy volt, a kisfiam 3-4 hós korától rengeteg időt el volt rajta egymaga én pedig csináltam a dolgomat.

Én azt mondom, attól függ hogy mihez van szoktatva a gyerek. Ha ahhoz, hogy sokat kézben van, mindenhova cipeled, akkor nem valószínű, hogy megmarad. Ha viszont úgy van mint az én fiam, aki nagyon keveset volt kézbe, nem lett felkapatva, akkor szerintem tökéletes lesz neki a játszószőnyeg is.

2011. aug. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mi is kb három hónapos kortól használtuk, amig nem kezdenek nagyon mcorogni, addig kiváló. Kicsit meg kell toldani néhány plusz csörgővel...
2011. aug. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mi olyat vettünk, amihez a tartozék játékok később önállóan is szórakoztatóak lehetnek a babának, és így is lett. Már hempereg, kúszik-mászik, de még mindig el tud időzni a játszószőnyeg egy-egy szegletével. Az pedig tényleg hasznos tud lenni, ha eljátszik egyedül is egy darabig.
2011. aug. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az is tökéletesen megfelel neki ha csak leterítesz valamit a szőnyegre és odateszel neki csörgőket, játékokat, ugyanúgy eljátszik vele. nekünk nem volt játszószőnyeg, én akartam venni de lebeszéltek és rájöttem hogy a gyerkőc szuperül elvan simán a szőnyegen a játékaival. Úgyis hamar kinőtte volna amilyen ütemben fejlődik.
2011. aug. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Felesleges pénzkidobásnak tartom csak!
2011. aug. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is vettem és az egyik legjobb dolog volt, amit megvettem. Én olyat vettem, amihez van játékív is, egy csomó dolgot felkötöttem rá, ezeket cserélgettem. Órákon keresztül elvolt rajta. Egy hatalmas víziló formája van, imádta a kezeit magára húzni és onnan vigyorgott. Nagyon szerettük, de mióta forog, kúszik, próbál mászni, már nem érdekli annyira. Így eltettem a játékhidat, magát a szőnyeget pedig betettem a járókába.

Én azért vettem, mert a kiságy fölötti forgónál is imádta nézegetni a lepkéket, nyúlt utánuk, ezért gondoltam, hogy tetszeni fog neki. Bejött. :)

4500 Ft-ért vettem újonnan, még csak drágának sem mondhatnám a többi fejlesztő játékhoz képest.

2011. aug. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerencsére mi ajándékba kaptuk, egyébként lehet nem vettem volna. De nagyon szereti a 3 hós kislányom. Pihenőszék, ágy fölötti forgó, és játszószőnyeg...ezeket meghagytuk...hagy vegyék meg a barátok és rokonok. Így nekünk nem volt pénzkidobás...:)
2011. aug. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az én lányom 3 hónapos,és imádja.Nagyon jól el van alattuk,élvezi,így mellette a dolgom is tudom végezni.
2011. aug. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az én babám is imádja. Nem létszükséglet, de nagyon jó ha van. Vagy otthon is készíthetsz neki hasonlót, a lényeg, hogy ahogy a hátán fekszik, a feje fölött lógjanak a játékok. azokat fogja nézegetni az első időkben. később pedig meg is próbálja elérni
2011. aug. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nagyon szerette, de 3 és fél hónaposan megtanult hasra fordulni, és onnantól csak hason játszott, a szőnyegen lévő zörgő-csörgő izék meg sosem érdekelték. Még 4 hós koráig néha ránézett a lógókra, de onnantól nekünk fölösleges volt. Amúgy előtte nagyon jó volt rászoktatni, hogy egyedül is lehet játszani.
2011. aug. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!