Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Őszintén! Mikor tettétek...

Őszintén! Mikor tettétek először kenguruba a babátokat? Nem fekvő pozícióra gondolok.

Figyelt kérdés
5 hetesem van, mindenben ordít, legyen az babakocsi, hordozó, hordozókendő, mei tai. Egyedül a kenguruban van el, de csak ülő pozícióban (fekvésben ebben sem).
2011. júl. 12. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
3 hónaposan tán, de babybjörnbe.
2011. júl. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én fekvőbe raktam 1-másfél hónaposan. De ugye ez most nem számít;


barátnőm viszont kb 1 hónaposan szintén ebbe, összesen fél órára, de neki muszáj volt, mert nem tudott senki a babájára vigyázni és a két nagyobbat oviba vinni, így neki kellett őket vinni, a kicsivel együtt (babakocsiban meg nemtudta volna tolni, így maradt a kengu)

2011. júl. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

3-4 hetesen beleraktam, de csak amíg lefutottunk a közértbe, max fél órákat volt benne, és nem is minden nap.

Ezután vettem meitait, az jobb szerintem.

De ha a te babád egyedül abban nem ordít, tedd bele, gondolom nem egész nap lesz benne, nem lesz semmi baja. A csípőjükre kell vigyázni, legyen sokat hason, kisbéka pózban.

2011. júl. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Most 5 és fél hónapos, van kengurunk, de még mindig nem merem berakni.
2011. júl. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
akkor raknám bele ha már valamennyire meg tudja tartani a kis fejét..
2011. júl. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A fiam 5-6hónaposan került kenguruba, És csípőkenguruval is addig rohangáltunk, amíg elfért a pocakom.

A lányommal kendőt használunk(tönkrement a kis kengurú 3-9kgig használható, sokadik gyerek volt benne a fiam) és tömeg közlekedni egy batár babakocsival meg egy 2évessel...

Szóval kendővel 2hónapos kora óta járunk.

2011. júl. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mindkét gyerekemnél 4 hónapos koruktól használom,először felém fordítva,6-7 hónaposan pedig már kifelé is,imádtak nézelődni.
2011. júl. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekemet 4 hónapos korától tettem kenguruba, de a kisebbik fiam mikor 7 hónapos volt, vettem mei-tai-t, és az sokkal kényelmesebb volt. Bánom, hogy a nagyobbiknál nem jutott eszembe, mert a kenguru sokszor kényelmetlen volt.
2011. júl. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
4 hónaposan kb., befelé fordulva. Most 6 hónapos múlt, már egyszer próbáltuk kifelé fordulva is, tetszett neki.
2011. júl. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

pontosan 1 hónaposan, 3 órát volt benne.

szerette, ma már nem csípi sajna

2011. júl. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!