Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen teszitek kenguru...

Mennyi idősen teszitek kenguruba a babátokat?

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 10:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

11 hetes, szépen tartja a fejét, így megpróbáltuk. De ordított... Nagyon de nagyon keservesen.

Most várunk 1 hetet, és újra próbáljuk, hátha.

2011. máj. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Elvileg ha már tartja egyedül a fejét, akkor lehet. 3 hónapos koruktól szokták tartani, általában. Viszont az én gyerekem akkor már annyira nehéz volt, hogy én nem sokat használtam. Inkább apa hordta, ha nagy ritkán együtt mentünk valahova tömegbe, ahol nem fért el a babakocsi.

A 2. gyerekkel már egyáltalán nem is használtuk, mert négyesben már tényleg nem mentünk tömegbe.

2011. máj. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem, hogy milyen fajta kenguru? Mert én is szeretnék egyet, nekem 4 hós a kicsi, de a nagyfiam mellett könynebb lenne úgy sétálni, mint babakocsival. főleg ha busszal megyünk.
2011. máj. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem 4 hetes kora óta tartja a fejét, 6 hetes átfordult hátról hasra. igy én 4 hetes kora óa pierre cardn merev hátúba tettem. imádja van hogy csak ott alszik el.
2011. máj. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekünk a csípőszűrésen a doki 2 hónapos kort mondott. Úgyhogy én két hónapos korától használom a hordozót rendszeresen, bár előtte is beletettem már, Chicco márkájú hordozónk van, ki lehet merevíteni a nyaknál, úgyhogy szerintem korábban is lehet használni. Lányom imádja:)
2011. máj. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Mi 3 hósak vagyunk,és még most akarok venni egyet!


Milyet ajánlatok?

2011. máj. 13. 11:20
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hány kiló a babád? Nekünk Filkid kengurunk volt, ami elvileg 9 kilóig jó, de olyan 4-5 hónapos korában, amikor 7 kilós lett, már nem tudtam viselni. Ha még csak most vennél, én inkább a hordozókendőt, mei tai-t ajánlanám, kicsit talán drágábbak, de kisebb rá az esély, hogy pár hónap múlva rakhatod el.

2011. máj. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi,most 3kg 60dkg-sak vagyunk.
2011. máj. 13. 11:42
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

Ha még most akarsz venni én nem kengurut javasolnék!


Hanem kendőt vagy ha egyszerűbbre vágysz (amit csak felveszel,mint egy kengurut) akkor a csattos mei-tait javasolnám)A kendőbe már újszülöttet is bele lehet tenni!


Én 4 hetes kora óta kendőzöm, bár ő akkor már tartotta a fejét!

ekem nagyon szereti a kendőt is a mei-tait is!

Nézz szét a gremse, tündérputtony liliputi oldalain!

Vagy kérhetsz tanácsot a mamami.hu-n!

Ja a lányom 4 kilóval született!Most is használjuk majdnem másfél éves, és 11,5 kiló!

2011. máj. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
38%

Nem csoda, ha a gyerek ordít a kenguruban. Roppant kényelmes lehet. :( Kb úgy érezheti magát, mint amikor te lovaglóülésben ráülsz egy gerendára. Vajon melyik a kényelmesebb: egy gerenda keskenységű valamin lógni, vagy egy kényelmes, párnázott fotelben csücsülni?


A helyes hordozó a gyereket térdhajlattól térdhajlatig megtámasztja, a popsiját és a combjait is, nem csak az ülepét.


Ha olcsó, jó és könnyen használható hordozóeszköszt szeretnél, akkor mei tai-t vagy csatos formázott hordozót (ssc) javasolok.


Olvasd el ezt: [link] Nagyon sokat segíthet neked megtalálni a megfelelő hordozóeszközt. Az írója védőnő. A férje meg gyógytornász. Bizony rengeteg páciense kórtörténetében ott van, hogy kenguruban hordozták, pláne kifelé. Ennyit a kenguru hosszú távú hatásairól...

2011. máj. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!