Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha éjszaka is 28-29 fok van a...

Ha éjszaka is 28-29 fok van a lakásban miben aludjon 5 hós babám?

Figyelt kérdés
Már nagyon nehezen viseljük a meleget. Nálatok is van ennyire meleg a lakásban?
2011. júl. 12. 14:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
16%
Nálunk 27-28 fokban egy vastagabb rövid ujjú body egy vékony zokni és egy nagyon vékony hálózsák van rajta.
2011. júl. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Hajajj, nálunk is! És mióta ez a nagy meleg van, szinte nem is alszunk éjjel, pedig a kezdetektől átaludta az éjszakákat. Most kelünk vagy óránként, iszik két kortyot, forgolódik, s alszik, de folyamatosan mozgolódik közben. Szóval nyugtalanul alszik mostanában.

Egyetlen ujjatlan body van rajta. Kezdetben próbáltam betakarni egy pelussal, de azt is lerúgta magáról... Szóval már nem takarom semmivel.

2011. júl. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én rövid ujjú body-t adok rá és többször használatos pelussal letakarom a fenekétől a lábát. Az annyira rásimul, hogy nem tudja lerúgni magáról. A babám hason alszik, lehet, hogy ezért sem tudja lerúgni. Mondjuk van amikor a lába kilóg, de hát kinek nem ilyen melegben. :)

Egyszer ujjatlan body-t adtam rá, de az nem tetszett végül, mert hogy a vállizületei mégiscsak takarva legyenek.

Nálunk is 28 fok körül van.

Hiába a légkondi, nála nem használjuk.

2011. júl. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
egy body
2011. júl. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
én egy szál pelusban altatom a 6 hónaposom és a derekára teszek egy vékonyka textilpelust egy rétegben. ha ennél több ruci van rajta,akkor melege van, sokat kel cicizni, gondolom szomjas lesz.
2011. júl. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az én lányom idősebb, 11 hós lesz hétvégén, rajta ujjatlan póló és pelus van éjjel, és a takarója. Mi tetőtérben vagyunk, velünk alszik egy szobában, egész éjjel nyitva az ablak, de még így is csak 26 fokra hűl le a szoba hajnalra.
2011. júl. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy body. Az első válaszoló babája nem sül meg a dupla rétegben, zoknival, 28 fokban, bár tudom semmi közöm....
2011. júl. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

a mi lányunk 4 hónapos múlt, őt pelusban altatjuk.

Kevés lenne?

Nálunk 30 fok van a lakásban, és reggel az ő szobájára süt a nap, onnantól kb 33fokos a szoba...:(

2011. júl. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egy szál pelusban alszik a babám,és betakarom pelussal,de azt is lerúgja magáról.Panelban lakunk,dög meleg van.
2011. júl. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

body, zokni, egyrétegű pamut hálózsák. Általában csak egy zoknival több a többiek válaszánál. Pelusanyag vagy pamut hálózsák? Nem érzem nagynak a különbséget.

Amúgy még nem reklamált. :)

2011. júl. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!