Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mért nyekereg állandóan?

Mért nyekereg állandóan?

Figyelt kérdés
5hónapos babám folyton nyekereg.Teljesen mindegy neki,hogy evés előtt vagy után,alvás előtt vagy után vagyunk.Mostanában egyre gyakoribb,nem tudom,hogy ilyenkor mit kezdjek vele:( Párom is kikészül,hogy erre kel állandóan.
2011. júl. 13. 07:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy a fogacskája kínozza? Ez az egyik ami lehet. A másik, hogy a babákat is megviseli ez a nagy meleg, de ők csak így tudják jelezni, hogy melegük van. Ilyenkor kell türelmesnek lenni, mert ő még nem tudja magát, csak "nyekergéssel" kifejezni. A párod meg néha kimászhat az ágyból és fölveheti, dajkálhatja.
2011. júl. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy "csak" nyekereg! Mit meg nem tennék, ha az enyém csak nyekeregne...
2011. júl. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Rengeteg baja lehet,a párodnak meg üzenem ,hogy kösse fel a gatyáját,mert lesz ez még cifrább is...


Nem beszélve arról,hogy Ő az apja,úgyhogy neki pontosan az a kötelessége ,mint neked...

kikészül???????hát elég szomorú...

2011. júl. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát ezaz,ő az apja!azt mondja aludnia kell,mert ő dolgozik stb.A gyereknevelés nem munka?Mit nem adnék egy szervezett napért amikor mindig tudom mi jön...Sajnos ez a nyekergés már régóta fennáll,2-3hónapja.néha engem is kikészít,nem tudom mit csináljak vele:( Még egy cifrább:párom azt mondja még az is jobb lenne ha sírna..az nem ilyen idegesítő.Egyébként mindig én adok neki enni(tápi+már gyümi is),én csinálom meg neki..mert ez az én dolgom!tényleg mindig nekem kellene??
2011. júl. 13. 09:02
 5/5 anonim ***** válasza:
A pároddal jó alapsoan el kéne beszélgetni mert igaz hogy ő dolgozik de te is ugyan úgy dolgozol hiszen vezeted a háztartást és neveled a gyereket gondolom minden nap friss ebéddel várod és ha a saját gyerekeét nem bírja elviselni ott már gondok vannak sajnálom az ilyen felfogású embereket nekem 1 hós a babám és a cumiját állandóan kiköpi és hangosan üvölt érte 10-15 percenként na akkor ehhez mit szólna a párom reggel 7 kor elmegy itthonról és este 7 re ér haza de az esti fürdetés az övé illetve ha látja rajtam hogy nagyon fáradt vagyok akkor ő kel fel hozzá eteti büfizteti és teszi tisztába ja és ezeken felül még hasfájós is és ha egész éjjel sír akkor apa nem is tudna aludni ha akarna sem mert ugyan mi átmegyünk a másik szobába de félti a lányát és szereti és ha másnap fáradtan is megy dolgozni akkor is velünk van amikor fáj a pocója mert ő az APJA
2011. júl. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!