Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy altatjátok el 7-8 hónapos...

Hogy altatjátok el 7-8 hónapos babáitokat?

Figyelt kérdés
7,5 hónapos a fiam és csak cicin hajlandó elaludni.Valamit nagyon elrontottam.Már a babakocsiba se marad meg,pedig nappal ott altattuk,még csak sétálni sem tudok elmenni vele,mert nem akar benne ülni.Sír,ordít,mint a sakál.Hogyan szoktassam le legalább a nappali alváshoz a ciciről?Valami jó,bevált tanácsokat kérnék.Előre is köszönöm a válaszokat
2011. júl. 13. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ez egy nehéz kérdés..Mennyi időt bír fent lenni, mármint mennyi idő alatt fárad el? Az én kislányom 9 hónapos 3 órát bír egyhuzamban fenn lenni , du. már egy kicsit többet. Már mikor látom, hogy fárad, dörzsöli a szemét, nyűgösködik,akkor sétálunk a szobába, besötétítünk, közben énekelek neki ( van egy dal, teljesen mindegy milyen, nálunk pl. a fülesmackó, amit mindig csak ilyen kor énekelek!) Leteszem a kiságyba, és kimegyek..

Nálunk nincs probléma az elalvással, bár volt idő,amikor volt!!! Az első időkben volt, hogy sírt 10-15 percet is, többször bementem megsimogattam a buksiját, de nem vettem ki. Aztán már csat 10 percet nyöszörgött, és a végén már csak 5-öt..mostanra meg szépen elalszik egymaga!

kb. 1 hét alatt sikerült anno ezt elérni...a szívem majd megszakadt, de muszáj volt, mert nem bírtam volna a folyamatos cipelést...

A legfontosabb, hogy fáradt legyen, de már ne túlfáradt, mert akkor meg azért nem alszik el.

2011. júl. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát a fiam is körülbelül annyit bír fent lenni délelőtt,délután meg olyan 3-4 órát.Napközben 2-3szor alszik.megpróbálom én is,hogy nem veszem ki a kiságyból.nagyon nehéz lesz,de muszáj valamit csinálnom,mert így nem jó.köszi a válaszod
2011. júl. 13. 16:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is nehezen megy a nappali alvás, szintén 7,5 hónapos a fiam. Vagy a sétálós éneklős, popsirázós módi megy, vagy ha ez nem elég akkor berakom a mei-taiba és úgy sétálok vele, hogy közben oldalra hintázva lépegetek, nnna ez mostanában beválik :) bár a csípőm szerintem hamarosan cserére szorul majd mert elég rendellenes ez a mozgás. :)
2011. júl. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De miért baj ha csak cicin alszik el?
2011. júl. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért baj,mert már szétrágja a mellem.Ő nemcsak elalszik rajta,hanem cumi helyett használja egész éjszaka,ami nekem nem valami kellemes meg nem is tudok emiatt aludni.
2011. júl. 16. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!