Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél év körüli babáitokat...

Másfél év körüli babáitokat hogyan altatjátok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 00:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Magától elalszik,ha valami miatt nyűgös akkor ott vagyok vele és az elég.
2010. júl. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ebéd után magától elalszik, a nappaliban van az utazóágya, ami járókaként funkcionál és ott szokott aludni

Este cicizik, utána vagy nálam, vagy az apjánál (ölben)elalszik és berakjuk a helyére a szobájába a kiságyba.

2010. júl. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kicsit megbabusgatom, simizem, akkor belebújik a nyakamba, aztán mondom, hogy most leraktak az ágyba és alszol egy jót. Így is teszek. Megpuszilom, betakarom és kijövök a szobájából. Egyedül elalszik minden zokszó nélkül.
2010. júl. 31. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 20 hónapos a kisfiam.

Nem alszik el nélkülem. Befekszünk az ágyába és ott vagyok mellette míg el nem alszik. Nem csinálunk semmit csak fekszünk egymás mellett. Általában 10 perc és elalszik. Ha nem nagyon álmos és ez tovább tart akkor általában én alszom el hamarabb :)))

2010. júl. 31. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerencsére megtanult magától elaludni. Egyszerüen csak beteszem az ágyba, adok egy puszit neki és kijövök.

Van hogy egyből de van hogy csak 10 perc múlva alszik el. Csak akkor kell bemennem hozzá ha nyűgős, ez ritkán fordul elő. Olyankor simizem a hátát, arcát.

2010. júl. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
De ügyes anyukak vagytok,en sehogy sem tudom elaltatni.Van olyan ,hogy 3 orahosszat is ott kell feküdni mellette az agyban mire elalszik.Ez idö alatt allandoan maszkal le fel az agyrol.Remalom.Igaz ö meg csak 10 hos,de minden elismeresem a tietek
2010. júl. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 4 hónapos korától magától alszik el.Leteszem az ágyába,puszi és kijövök.Ezt szokta meg.Most születik meg a tesó,ő is gyorsan ehhez lesz szoktatva.
2010. júl. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is magától elalszik, viszont hajnalban felébred és onnan nem hajlandó az ágyában aludni. Muszáj átvinni magunk közé, ott vígan alszik tovább.
2010. júl. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

első vagyok

én is ehhez szoktattam kb 5 hós korától szerintem azért alszik el egyedül,de ez nem azt jelenti h később akár nem lesz éjjeli bagoly :DDD

2010. júl. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én az első gyerekem esetéből tanulva (fél éves koráig altattam) már a kórházban sem altatgattam a másodikat:) Etetés, böfi után raktam is vissza az ágyacskájába. Szerencsére ez itthon is bevált. Bár mostmár 11 hós és dumcsizgatunk előtte, de továbbra sincs gond az alvással nála. Hála Istennek!
2010. júl. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!