Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A wc-szűkítő és külön fellépő...

A wc-szűkítő és külön fellépő vagy az a lépcsős wc-szűkítő a praktikusabb szerintetek?

Figyelt kérdés
Egybe a lépcsőt meg a szűkítőt vegyem 6000ft-ért vagy külön külön kb4500-5000ft-ér? Melyik a jobban használható?
2011. júl. 13. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
a lépcsős jobb, mert azt be tudod állítani az ő lábmagasságához, nem fog lógni a lába a levegőben és kapaszkodója is van.
2011. júl. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sok mindentől függ. Nekem alacsony a babám nagyon. A fellépővel sem éri fel. Talán a lépcsős-szűkítővel jó lenne, de mivel a wc-nk pár lépcsővel lejjebb van a tőbbi helyiségtől így az is fölösleges lett volna (még jó hogy időben rájöttem). Úgyhogy mi szűkítőt vettünk, így napközben fent pisil a bilibe, kakilni meg együtt lemegyünk a wc-re. De mostanában már a pisit is a wc-be kell elintéznie. Ha már ott tartotok, hogy őnállóan el tudja intézni a dolgát és akarod is engedni, akkor kettő az egyben is jó, de akkor az fixen ott van. Viszont ha nem akkor elég a feltét. Úgyis ott vagy és ráemeled. Ha mégis veszel magasítót, azt praktikusan fogod tudni a mosdónál is használni kézmosásnál, fogmosásnál. (mi ezt egy használaton kívüli székkel, vagy sámlival oldottuk meg). Tehát én a külön-különt ajánlom. Még évekkel később is fel tudod használni a magasítót bármire.
2011. júl. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem a lepcsos jobb, nekunk az valt be.
2011. júl. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a külön fellépőke azért nem jó, mertt elcsúszhat, kirugja a lába alól, nem annyira biztonságos
2011. júl. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!