Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sok "kedves" anyuka miért nem...

Sok "kedves" anyuka miért nem a kérdező által feltett kérdésre válaszol? Aki pedig mégis a kérdésre ad választ, azt miért pontozzák le?

Figyelt kérdés
2009. márc. 31. 18:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
valaki ma rám utazik mert minden válaszomat lepontozta pedig jószándékkal irtam. ugy látszik ilyen nap van.
2009. márc. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Konkrét kérdésre gondolsz?Mondjuk már én is néztem hogy sokszor hasznosnak tünö válaszok le vannak pontozva,és sok van aki tényleg nem a kérdésre válaszol.
2009. márc. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Én azt utálom, amikor kérdezek és helyette kioktatnak.Az ilyen menjen a katedrára. Remélem, most a kérdéseddel kapcsolatos legalább részben a válaszom, ha nem, akkor bocs:)A lepontozás és általában a pontozás gyerekes jellemre vall. Minek? Olcsó játék hülye gyerekeknek. Szal azzal kár foglalkozni.
2009. márc. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Konkrétan én is azt érzem, hiába a kérdésre válaszolok egyesek lepontoznak. Válaszoltam pár kérdéssel ezelőtt,"mennyi májkrémes kenyeret eszik meg 11 hós babátok" kérdésre. Leírtam, hogy az én 11 hós kisfiam mennyit eszik meg , erre jól lepontoztak. A kérdés gondolom olyan anyukáknak szólt, akik adnak ilyesmit a babájuknak. Válaszoltam a kérdésre, ezzel nem is kell egyetérteni , de miért kell lepontozni. A kérdező nem a véleményünket kérdezte, hogy helyes-e, ha kenyeret ad a babájának. Néhányan vagy nem tudják a feltett kérdést értelmezni, vagy kötözködni akarnak! Nem tudom...
2009. márc. 31. 18:17
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
mondtam hogy ma lepontoznak:-))))))
2009. márc. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

Igen én is furcsálom de ez van. Egy biztos én nem pontozok le senkit mert nem pontozok egyáltalán.Nem is értem mi értelme a pontozásnak.

Az egyik kérdés: "Másnál is rajzol a falra a gyerek?" Erre én: Nálunk nincs mert csak ülve rajzolunk. Erre lepontoztak. Ez van.

2009. márc. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
rám is utaznak 2 napja:)) vicces a dolog, de már nem foglalkozom vele:)) pl. olvasson -e anyuka az 5 hetes babájának? én írtam, h én már olvastam neki, de csak rövideket. szóval szerintem nyugodtan, azzal aztán nem árt gondolom... lepontoztak... :))) bár én azt mondom: ez az egész hülyeség, már sokszor csak azért ír vki, h "balhé" legyen...
2009. márc. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%
Sztem vki/vkik unatkoznak és egész egyszerűen lepontoznak.Talán még a válaszokat se olvassák el.Mivel nem vagyunk egyformák,van aki hevesebb vérmérsékletű,és kiakad bizonyos válaszokon...és ennek hangot is ad(azt én se tartom követendőnek,h 5 hós babának kenyeret adnak,ha már konkrét dologról van szó).
2009. márc. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
Ezt a májkrémes kérdést én is olvastam, írtam is, hogy a sok hülye az egyetlen valódi választ lepontozza. Nevetségesen hülye anyukák írnak ide, akiknek olyan szinten csőlátásuk van... Nem tudom, hogy korábban ilyenek voltak-e de sokan úgy ráfeszülnek a gyerek-témára, hogy teljesen belehülyülnek, hogy mindent szuperül csináljanak és mindenki mást kioktassanak. Szánalom.
2009. ápr. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
Utolsó, én is kb. hasonló hangon tudnék csak róluk nyilatkozni, anélkül, hogy átmennénk fikázó topicba. De egyszer úgy rámtámadtak egy kérdésemért, hogy a hangnemükért törölték a kérdést. ARra jutottam, hogy az ilyen nőknek semmi másban nincs sikerük, amugy az életben egy lúzerek és most, hogy gyerekük lesz, piedesztára emelik magukat és az ő anyaságuk a csúcs, aki meg továbbra is ésszerűen szeretne gondolkodni , azt betámadják. Az ilyen anyák sajnos az orvosok kedvencei amúgy. Az ilyenekkel nem lehet vitatkozni a fenti okok miatt és nem is érdemes. Az ilyenek, ld. gyerekes jellemek pontozgatnak, hisz ahogy fent is mondtam ez csak olcsó játék hülye gyerekeknek, de nekik megteszi. AZt sajnálom csak, hogy az ilyen csőlátásos anyáknak milyen gyerekeik lesznek....
2009. ápr. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!