Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha normális segítő választ...

Ha normális segítő választ adok egy kérdésre, akkor miért pontozzák le?

Figyelt kérdés
2008. aug. 16. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem azért, mert az emberek nem bírják elviselni, ha valakinek a sajátjuktól eltérő véleményük van, és így egy kicsit bosszút állnak, ráadásul úgy, hogy nem is derült ki, hogy ő volt. Kicsinyes, és bosszantó...
2008. aug. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Engem is folyamatosan lepontoznak.Annak ellenére,hogy a neten kutatok a válasz után,aztán mégis.Meg amikor az utánam válaszoló ugyan azt írja,mint én,neki megadják a 100%-ot,engem meg lepontoznak.

De mindegy.Én továbbra is segítő szándékkal válaszolok.A többi meg nem érdekel.

2008. aug. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, én is így gondoltam:)

Azért arra kíváncsi lennék, ha nem anonim lenne ez az egész, hányan pontoznák le a másikat. Mert szerintem akkor senki.

2008. aug. 16. 15:26
 4/5 anonim ***** válasza:
98%

Engem is lepontoznak..

Bunkók. ÁLtalában az van, ha őket lepontozzák, mert teljesen értelmetlen, bunkó választ adnak, akkor szépen végig mennek és mindenkit lepontoznak. De van, hogy az értelmesebb válaszokat direkt, mert nem bírják elviselni, hogy valaki többet tud náluk. Aztán elolvassák, próbálják leírni ugyanazt, csak más szavakkal és egy pár "édibédi" kifejezéssel, és kapják a sok plussz pontot. Engem spec. nem érdekel... csak akiket meg érdekelnek a pontok, felháborodnak és jönnek a viták. Szerintem nem volt jó ötlet ez a pontozós rendszer.. :S

2008. aug. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%

Sokszor úgy veszem észre, hogy ha nem azt a választ kapja a kérdező, mint amire számít, akkor lepontoz.


Pl.: h

Kérdés: Ha jégkrémet eszem este, akkor megfogok hízni?

Válasz: Igen! -na ezt tuti lepontoznák

2008. szept. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!