Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszakai gyakori felkelés....

Éjszakai gyakori felkelés. Miért? Hogyan lehetne leszoktatni róla?

Figyelt kérdés
Kisfiam 5 hónapos és 6,7 kg. Nem lenne szüksége az éjszakai evésre, legalábbis az okos szakirodalom szerint. Egyszer eszik éjszaka, ezen túl általában még kétszer, háromszor van fenn. Estére grízt és tápszert kap, tehát nem marad éhes. Az éjszakai adagot csökkentem, de a 60 ml tápszernél megáll és ha annál kevesebbet kap sír. Teával nem lehet becsapni. Az evés nem is lenne gond, de nagyon fárasztó, hogy az evésen kívül óránként-kétóránként kel fel. Mit tegyek?
2009. aug. 19. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

[link]


[link]


18 hónapos a fiam és még 2x3x fel kel éjjel egy kis szopi megnyugtatja.Sok gondoskodást és törődést igénylő babák kelnek éjjel.

A linkek segíteni fognak.

2009. aug. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem pont ez a helyzet, de az én lányom 3 hónaposan akkor hagyta abba az éjszakai felkelést, amikor egyszer a kimerültségtől azt mondtam, hogy nem érdekel, én nem kelek fel. Egy darabig ordított, aztán soha többet nem.
2009. aug. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

"Sok gondoskodást és törődést igénylő babák kelnek éjjel."


Azt hiszemez inkább fordítva van, azok a babák kelnek éjjel, akiknek a mamája ezt "elvárja" rászoktatja őket.

Az enyémeket leraktam este, 2 hetes 1 hónapos koruktól kezdve átaludták az éjszakát.

Ettől függetlenül a fiam egy szörnyen érzékeny anyás baba sőt kisfiú volt, a lányai viszont vagány kislányok.

Mindegyik végigaludta az éjszakákat.

2009. aug. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*lányaim
2009. aug. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem rászoktatás kérdése.Az első két gyermekem 9 hónaposan átaludták az éjszakát,a kicsi fent van,és extra adag testi érintést igényel.
2009. aug. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de a lányom 4 hónapos koráig csodálatosan aludt, aztán kezdődtek az éjaszaki felkelések, volt hogy 3 órénként, majd 2 majd 1 óránként, most 11 hónapos mult, és még fentvan legalább 4-szer éjszaka, hogy miért, nem tudom.

Szóval kitartás.

2009. aug. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy én szoktattam rá, milyen butaság ez?

6 hónapos koráig csak hajnalban ébredt egyszer de 2 hónapja volt, hogy 11 szer ébredt meg...nincs foga bánat tudja miért nem alszik rendesen.

2009. aug. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Szóval a 15:19 szerint ha a baba éjjel fölkel az az anya hibája mert "elvárja" és" rászoktatta".Szerinted ki akar kitolni saját magával?

Inkább olvass utánna hogy miért alszanak a babák másképp mint mi felnőttek.

Akkor nem fogsz ekkora butaságot beírni válasznak.

2009. aug. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!