Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mernétek egy éves babának...

Mernétek egy éves babának netröl szandált rendelni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 10:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor, ha tudom, hogy abból a márkából az x méret biztosan jó lesz - pl. már volt olyan fajta cipőnk, szóval bevált márkájúnál igen.

Amúgy nem, mert cipőt szerintem próbálással szabad csak venni. Én például rengeteg fajtát fel kell, hogy próbáljak kisfiamra, mert nagyon magas a lábfeje, van olyan cipő, amit fel se tudtam adni a lábára, egyszerűen nem fért bele, hiába lett volna jó hosszra.

2011. júl. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Többet is rendeltem már külföldről.

6,5 hós.

2011. júl. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
kedves utolsó külföldröl honnan? elküldik ide is???
2011. júl. 14. 10:32
 4/9 anonim ***** válasza:

És a 6,5 hós már jár?

Mert tutyiból, kocsi cipőből persze, hogy rendelnék, de mikor már jár, akkor nem!

Egy járó babának soha nem rendelnék próba nélkül cipőt. CSak úgy mint az első, ha már volt olyan cipője, és tudom, hogy ez a fajta jó a lábára.

2011. júl. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én nem mernék próba nélkül. pedig már annyi szép cipellőt láttam a netről.


Bár, egy azonos márkából, aminek tudom a számozása stimmel, annál megkockáztatnám:)

2011. júl. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En nem mernek rendelni neki. Eloszor is tudnod kell a lab szelesseget is nemcsak a hosszat. Vannak F-es, G-s.... szelessegu cipok. Ha mondjuk rendelsz egy F-es szelessegut es a babad laba szelesebb (mondjuk B-s) akkor szoritani fogja. Nem mondom, hogy nem lehet rendelni es van aki tenleg jol eltalaja de en eloszor elvinnem egy normalis cipobolta lemeretni a labat. Es ha mar tudod a szelesseget akkor rendelhetsz nettrol de ugyan olyan markat mert a szelesseg es hossz markankent is valtozik sajnos (tapasztalat).
2011. júl. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszö szépen a tanácsokat! megfogadom
2011. júl. 14. 11:56
 8/9 anonim ***** válasza:

10.23-as vagyok!

ebay.com vagy ebay.co.uk

Van olyan amit küldenek ide is.


Eddig csak kocsicipőt rendeltem,de tegnap óta lépeget ha fogom a kezét,szóval újra cipő után kell néznem.

2011. júl. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen! megnézem!
2011. júl. 14. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!