Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Balaton melyik részére menjünk...

Balaton melyik részére menjünk? Reggel mennénk és este haza Pestre.8hós lánykánkkal. Segítenél?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Balatonfűzfőn van egy kis strand, ahol van "gyerekrész". Ott alacsony a víz és tiszta is, így a babáddal is nyugodtan bemehetnétek.

Ja, és nem is annyira forgalmas környék, mint egyes népszerű balatoni városok. (S közel van Pesthez.)

2011. júl. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Déli part. Pl Zamárdit javasolnám. Hamar leértek, alacsony a víz, több km hosszú a szabadstrand, nem kell fizetni a parkolásért. Vagy Balatonföldvár. Szintén alacsony a víz, van szabad és fizetős strand is, és ott a csodaszép kikötő.

De a Déli parton van valahol homokkal feltöltött part is, azt szokták még babásoknak javasolni.

2011. júl. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2011. júl. 14. 10:59
 4/8 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, ott szabad ingyenes strand van?
2011. júl. 14. 11:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom Fűzfőn 2 strand van. Engem is érdekelne az első válaszoló melyiken volt és hogy fizetős-e vagy szabadstrand?
2011. júl. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én siófoki vagyok, így hazabeszélek :) itt is van ingyenes szabad strand, és minden van a strandon, játszótér, homokozó, büfék, stb. Meg az Európa szállodánál van egy kis homokos rész, azt a picik nagyon szeretik.

De még sokan dicsérik Balatonlellét is.

A földvári szabad strand is nagyon jó, ott is van minden.

2011. júl. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Balatonlelle a tuti!
2011. júl. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok: Tobruki strandon voltunk, sajna már ez is fizetős lett, de nem drága.

[link]

2011. júl. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!