Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jön a foga? ! Hós kisfiam...

Jön a foga? ! Hós kisfiam lázas volt ma du, Meg ment a hasa is a védőnő azt monta nem kell a gyereket orvoshoz vinni. Azért vannak ezek a tünetek mert jön a foga.

Figyelt kérdés
Most vigyem vagy ne? Amúgy 39 volt a láza a germicid-c lehúzta most nem lázas.
2009. márc. 31. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
napi 10 pelenkátol van aa gond. Éjszaka ha jól alszik és reggelig nem ismétlödik a láza nincs nagy baj.
2009. márc. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Napi 10 pellenka? Nem értem kérlek részletesebben első babám. Amúgy naponta csak 4-5 pelluscsere van ma kétszer volt hogy ment a hasa. Akkor tényleg nem kell orvoshoz vinnem?
2009. márc. 31. 21:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezek valóban lehetnek a fogzás tünetei. Az ínye meg van duzzadva? Én Dologellel szoktam bekenni a babámnak sz ínyét. Azért holnap figyeld, ha lázas marad én elvinném a dokihoz.
2009. márc. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen egy kicsit meg van duzzadva meg ki van fehéredve,de nem nyügösködik.
2009. márc. 31. 21:46
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha csak kétszer ment a hasa, az nem számít hasmenésnek.

Napi 4 fölöttől...

Viszont a fogzástól nem lehet 39 fokos láza!

Valami lappanghat benne.

Ha reggelre nem javul, vidd el a dokihoz.

Lehet torokgyulája is! Az szokott még ilyen magas lázat okozni és egy kis hasmarsot.De inkább ne legyen semmi gond!


Nem látom, mennyi idős a kisfiad?!

Anyatejes?

Tápszeres?


A lényeg, hogy eleget igyon!!! Az láznál nagyon fontos, hogy jól el legyen látva folyadékkal.



Majd írd meg, hogy alakult a helyzet.

2009. márc. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Voltunk dokinál még az este az ügyeleten is voltunk mert 23 óra körül megint láza volt 38 és azt monta a doki hogy nem lát neki semmit a torka sem piros és a melkhasán sem hall semmit. Ma voltunk a gyerek orvosnál és azt monta hogy egy kicsit piros a torka más baja nincs írt neki antibiotikumot meg vizeletet kell majd venni tölle. Ma még nem volt láza. Amúgy 4 hónapos anyatejes és most mióta lázas le sem akar róllam szakadni.
2009. ápr. 1. 14:46
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja és eddig nem kellet neki a cumisüveg és most meg issza belölle a teát nagyon is sokat iszik de azt monta a doki hogy nincs kiszáradva.
2009. ápr. 1. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!