Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ha este készítem...

Szerintetek ha este készítem el a másnapi ebédet babámnak, az ugyanolyan jó lesz mintha frissen csináltam volna:?

Figyelt kérdés
Már elegem van a melegből, és mikor nekiállok főzőcskézni még melegebb lesz a szobában. Így arra gondoltam, hogy este megcsinálnám neki az ebédet. De az ugyanolyan finom lesz másnap? természetesen hűtőbe tenném, aztán felmelegíteném neki
2011. júl. 14. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Attól függ mit készítesz. Megromlani fél nap alatt hűtőben valószínű semmi nem fog, csak az élvezeti értékéből vonhat le maximum, ha rántott húst adsz sültkrumplival, felmelegítve. Ha főzeléket készítesz, vagy levest, akkor nyugodtan készítsd el előz este, ugyan olyan finom lesz másnapra is.

2011. júl. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is este szoktam pepecselni, és másnap adom a lányomnak mostanában. Ugyanolya az íze (meg szpktam kóstolni), és nincs semmi baja tőle, ugyanúgy megeszi.
2011. júl. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mindig is este főzők másnapra, napközben nem nagyon van időm két másfél éves mellett (egyik enyém, másik a barátnőmé)! Amikor apa hazaér és a másik kislányt is hazaviszik, akkor kezdek főzni! Semmi bajuk nincs tőle! Mi is azt eszük a férjemmel!
2011. júl. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
biztosan finomabb frissen, de teljesen jó lesz másnap is.
2011. júl. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!