Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szombaton kellett volna...

Szombaton kellett volna megjönnie. Tegnap (hétfőn) csináltam egy tesztet, de csak annyira nagyon halvány lett a 2. csík, hogy szinte nem is látszott. Ma csináltam egy másikat és ugyanolyan lett. Mit gondoltok? Mikor csináljam a következőt?

Figyelt kérdés
Amúgy mellfeszülés, haspuffadás van, mint terhességi tünet. Nagyon szeretnénk babát!
2010. nov. 9. 08:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg már ki kellett volna mutatnia.Nekem 4 nap késés után erős tesztem lett.Várj 1-2 napot és csinálj másik tesztet,esetleg egy másmilyen fajtával.

Szorítok,hogy pozitív legyen :)

29hkm

2010. nov. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem várj hétvégéig.de amúgy halvány csík is csík!:-)))))én is 2 napja késett és egyből csináltam,nagyon halvány volt.2 napra rá elmentem dokihoz..sok mindent nem látott,majd egy hét múlva 9mm petezsák.szerintem az baby lesz!:-)))))szorítok,h az legyen!!
2010. nov. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatásokat. Nagyon-nagyon szeretném, hogy baba legyen. Már tavasszal volt egy terhességem, de sajnos elhalt. :-( Most már annyira nagyon várom az újabb terhességet, hogy alig férek a bőrömbe.
2010. nov. 9. 08:43
 4/12 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Szia! Én már most gratulálok! :) Nekem is nagyon halvány csíkkal kezdődött minden. :) 28 hetes
2010. nov. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szerintem az is probléma lehet, hogy nem tudok első vizeletet produkálni, mert éjszaka 3x is ki kell mennem pisilni. Nem lehet az a baj, hogy túl híg az "első vizelet"?
2010. nov. 9. 11:32
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Halkan Gratulálok mert a halvány csík is csík!:-)Én is tegnap teszteltem és nekem erős pozitív lett!:-)

Szerintem várj 1-2 napot és ismételd meg és legalább egy éjszakát ha bírsz hagyj ki pisilés nélkül és akkor tutibb lesz az eredmény!:-)De szerintem ott van az a baba!:-)

2010. nov. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Szia!Nekem annyira halvány volt a második csík, hogy elkönyveltem tévesnek. Pedig bizony az már pozitív volt! Nagyon szorítok!- 21 hetes terhes.
2010. nov. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Bizony-bizony, a halvány csík is csík!!

Nekem még 6 hetesen is alig látszott a csík, pedig már a hüvelyi uh-on látta a petezsákot a dokim.

Az sem mindegy, milyen fajta a teszted. Én legalább 4et csináltam 25 különböző időben, de egy erős csík sem jött össze. :)

20 h km

2010. nov. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
valosziunü hogy baba, gratulálok! Nálam is igy volt!
2010. nov. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
az én halvány csíkom "eredménye" ott szuszog a gyerekszobában:)
2010. nov. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!