Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csináltam egy Hcg tesztet...

Csináltam egy Hcg tesztet látszik a csík de halványan. Nagyon szeretnénk a babát, nagyon félek. Már a 11dpo-óta tesztelgetek, és azóta látszódik a csík. Most két napja mintha ugyanolyan lenne. Mennyi idő alatt erősödik a Hcg?

Figyelt kérdés

Elméletileg a 14-ik dpo. -n vagyok.

Ha naponta 1 tesztet csinálok lehet hogy egyforma két-három napig, vagy hol erősebb hol gyengébb az jó??


Nem vagyok normális, mert már legalább 9 tesztet csináltam. (szerencsére nem azt a nagyon drágát). És látom a csíkot. Akkor nyugszom meg mire két komoly erős csíkot nem látok.

Van olyan hogy valakinek sosem erős a két csík?

Kb. mennyi idősnek kellene lenni ahhoz hogy totál erősen egyforma legyen a két csík?

Köszönöm köszönöm előre is!


2008. aug. 29. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.Nekem is halovány volt a csik,de ott volt !!! :)

A páromnak mondtam nézze meg,hogy ő is látja e,és látta :)

Rá 2hétre mentem uh-ra akkor voltam 6hetes terhes :)

Minden jót :)

30hetes kismami

2008. aug. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is! Gratulálok! A 2 csík az 2 csík legyen az halvány vagy erős!Nekem is nagyon halvány volt alig lehetett kivenni, de ott volt! Rá egy hétre már a doki is gratulált a picihez!

26 hetes kismama

2008. aug. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem tuti terhes vagy, gratulálok! de, hogy elhidd, keress fel egy olyan dokit, aki csinál magánrendelésen uh-ot. Nekem már 5 hetesen mutatta magát az uh vizsgálaton. Én is csak akkor tudtam elhinni. Most pedig már 21 hetes:))
2008. aug. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Sajnos volt eddig két terhességem amit elvesztettem, nagyon megviselt (21-ik hét, 7-ik hét). Félek nagyon. Nem merem magam beleélni.

2008. aug. 29. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!