Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig normális ha egyáltalán...

Meddig normális ha egyáltalán nem eszik, mikor vinnétek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Csak teát ivott meg kevés gyümölcslevet. Tápszert tegnap hajnalban evett (4-kor), és tegnap este 10-kor. Ezenkívül semmit, azóta sem pedig már nagyon éhes kellene, hogy legyen..Reggelit sem fogadott el ma.
2009. ápr. 1. 07:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2009. ápr. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! Hét hónapos lesz. Szorulása van, szerintem azért nem eszik...
2009. ápr. 1. 07:25
 3/7 A kérdező kommentje:
Adok neki Laveolac szirupot (nem tudom jól írom-e). Meg vettem speciális tápszert is, de abból sem eszik.Eddig nagyon jól evett..
2009. ápr. 1. 07:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért kérdeztem mert az enyém 10 hónapos és tegnap ő is ezt csinálta szinte csak szopott egész nap, enni nem evett. Mondjuk ő 10,5 kg tehát elég nagy a korához képest, ezért nem aggódom nagyon.Egyenlőre én még várok szerintem a foga bújik azért nem eszik . Szerintem ha ma sem eszik a biztonság kedvéért vidd el orvoshoz.
2009. ápr. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Semmit nem evett. Sajnos nem szopizik már. A teát is nehezen fogadta el. Nagyon aggódom.
2009. ápr. 1. 07:52
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
egy napig ne aggódj szerintem! ha amúgy jó kedvű, nem sír, nem látszik rajta, hogy fájdalma lenne, akkor ne aggódj! Ne tömködi a szájába a kezét? Mert nálunk akkor jelentkezett ilyen krónikus nem evés, mikor a foga elkezdett indulni. Aztán ez tartott is két hétig. persze nem ennyire drasztikusan, szépen lassan evett többet, és mikor áttörte az inyt, akkor megint nem evett két napig. Lázát azért mérd meg, ha nincs neki, akkor add neki tovább a laveloc-ot, én is azt szoktam szorulásra. Ja és még valami: én mikor étvágytalan volt, banános turmixot csináltam neki, mert azt mindig megeszi, legalább egy részét. fél banánt összeturmixolok és 120 ml tápszert összekeverek. Ezt még cumisüvegből meg tudja inni, nem lesz olyan sűrű. én mostanában így "tukmálom" tele az adagokat:-(
2009. ápr. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, nem a foga. Voltunk orvosnál, nem tudta megmondani mi baja. Most telefonon tartjuk a kapcsolatot, ha nem lesz jobb-kórház.
2009. ápr. 1. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!